Jakie mamy typy taśm, do czego ich używamy? Co warto o tym wiedzieć?

Do różnych zadań przydatne są różnorakie taśmy. Mamy ich tak naprawdę dużo, lecz czy wiemy, do jakich zadań które są przeznaczone. Sprawa wydaje się prosta, lecz by faktycznie tak było powinniśmy dokładnie je poznać, aby użyć w zgodzie z przeznaczeniem.

Podczas remontu na przykład montażowa taśma jest konieczna do wielu zadań, jak zabezpieczenie ram okiennych, przyklejenia folii ochronnej albo zabezpieczenia sufitu (zobacz skleposwietlenie.pl) przed zachlapaniem farbą. Kolejny typ, czyli papierowe taśmy mają różnorodną grubość i długość, są niezbędne do wielu zadań. Poza tym są i inne przydatne taśmy do wykorzystania w domu, jak taśma dwustronna do mocowania wykładzin, można ją zamocować też do schodów lub innych śliskich powierzchni.
taśma pcv

Autor: Jonathan Nakandala
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle pomocna jest także taśma pcv (więcej o przemiał pcv- www.metal-plast.pl/oferta/przemial-pvc-i-regranulaty/), jaka jest najlepsza do izolacji zewnętrznych, oraz wewnętrznych, także taśma szklana i tynkarska, która jest najlepsza do zamaskowania połączeń w płytach kartonowo-gipsowych i ubytków tynku. Uzupełnieniem niech będzie też taśma montażowa do wykorzystania w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wspomnieć również warto o taśmach piankowych, jakie są odporne na wpływ wilgoci czy szkodliwych warunków atmosferycznych.
trendy

Autor: Kennisland
Źródło: http://www.flickr.com

Godnym urozmaiceniem będzie taśma z Nadrukiem, która jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej z firm, która chce reklamować swoje usługi. Jest w stanie to być model do sklejania pudeł, kiedy sprzedajemy coś wysyłkowo.

Na taśmie będą logo oraz nazwa naszej firmy, więc klient bez kłopotu zapamięta naszą nazwę. To idealne działanie promocyjne, ponieważ niby normalna taśma, a jednakowoż inne, działanie promocyjne.

Komentarze są wyłączone.