Karafkowa fontanna

Wszyscy miłośnicy karafkowych przestrzeni, śledzący trendy współczesnego designu, uśmiechnęli się na widok ogromnie sympatycznych, kolorowych karafek Fontana, niemieckiej marki Blomus. A uśmiechnęli się nie tylko z racji urokliwej prostoty projektu, ale i z tego powodu, że – znając dorobek projektantów Fontany, grupy Flöz Industrie Design, wiedzą, że jej designerzy nie gustują w kolorowym tworzywie sztucznym. A tu taka odmiana!

Fontana - szklane karafki z pokrywkami

Autor: Blomus
Źródło: www.smakprostoty.pl
Flöz Design tradycyjnie trzyma się swojej stylistycznej maniery – im prościej, tym bardziej elegancko.

Jeżeli zaciekawił Cię przedstawiony temat, odwiedź serwis wyłączniki i gniazdka elektryczne, gdzie odnajdziesz dodatkowe info. Pogłęb swoje wiadomości!

Wysoką, bardzo stabilną szklaną tubę wieńczy osadzona na silikonowym kołnierzu pokrywka z kolorowego tworzywa i stali. Stalowa pokryweczka uchyla się, by można było wygodnie serwować wodę, czy sok do szklanek.

Po więcej info serdecznie zapraszam na (https://optoplast.pl/) tęstronę internetową. Nie wahaj się – polepsz swoją wiedzę na temat omówiony w artykule.

Uchyla się, co istotne na tyle, że nie pozwoli wypłynąć z karafki kostkom lodu, plastrom cytryny, pomarańczy, czy innym barwiącym wodę przysmakom.

Minimalistyczna, litrowa karafka Fontana, marki Blomus (produkt dostępny od ręki), dołącza do grupy ponadczasowych projektów niemieckiej firmy. Znajduje miłośników wśród tych, którzy cenią sobie wyciszone, klasyczne bryły z delikatnie je ożywiającymi dodatkami.

Komentarze są wyłączone.