Fototapety ścienne i innego typu sposoby na eleganckie urządzenie naszego lokum.

Aranż domu nie należy do rzeczy łatwych. Chcemy mieszkać nie tylko komfortowo, ale i w wysmakowanym, umiejętnie wyposażonym mieszkaniu. Często nie do końca wiemy, jak wynik chcemy uzyskać, w jakich wnętrzach czujemy się najlepiej oraz które są dla nas odpowiednie. Ale można temu zaradzić i urządzić wnętrze, jakie w 100% będzie odpowiadało naszym pragnieniom.

Continue Reading →

Szkolenia z hydrografiki – czyli jak zdobić przedmioty drukiem wodnym

Ozdabianie przedmiotów niebanalnymi motywami cieszy się popularnością od zawsze. To jaki sposób ozdabiania zastosujemy zależy oczywiście w pierwszym rzędzie od tworzywa, które ma być ozdobione, jak również od techniki, jaką można zastosować. I tak na przykład, drewno możemy chociażby pomalować, ale również wygrawerować.

Continue Reading →

Urządzamy nasz salon w angielskim stylu

Styl angielski to wyrafinowanie i dostojność połączone z finezją oraz dobrym gustem. Charakterystyczny angielski styl we współczesnej wersji oznacza elegancję przełamaną unikalnymi dekoracjami. Świetnie nadaje się do mieszkań przestronnych, w głównej mierze salonów. Żeby stworzyć salon w angielskim stylu, bez wątpienia musimy pomyśleć o kilku niezwykle ważnych elementach wyposażenia wnętrza.

Continue Reading →

Szukasz ciekawych inspiracji designerskich do własnego salonu? Postaw na fototapety, znowu są modne!

Salon bywa jednym z najistotniejszych pomieszczeń w domu. Czasem nosi tytuł pokoju dla gości, a czasem dziennego, ale zawsze wypełnia identyczną rolę: jest areną najistotniejszych zdarzeń w domu oraz służy do podejmowania gości. Właśnie z tego powodu musi być wybitnie reprezentacyjny i piękny. Jego urządzaniu warto poświęcić nieco więcej uwagi.

Continue Reading →

Kreacyjna oraz ciekawa aranżacja wnętrz – naklejki ścienne

Każdy z nas bezspornie pragnie, żeby jego mieszkanie było urządzone z prawdziwym stylem oraz elegancją. Teraz pomysłów na pomysłowe aranżacje wnętrz jest istotnie niesłychanie mnóstwo, niemniej jednak sporo z nich wiąże się też z całkiem wysokimi kosztami. Nie każdego stać na zakup nowych, oryginalnych mebli do mieszkania bądź też na nowomodne panele, oświetlenie i dużą kuchnię.

Continue Reading →