Programy lojalnościowe z jak najlepszej strony

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Przygotowujemy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.

Continue Reading →

Jak współcześnie reklamować akcesoria dla najmłodszych?

Współcześnie na rynku produktów dla najmłodszych panuje przeogromna konkurencja. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które zajmują się produkowaniem tych wyrobów. Konkurencja polska jest bardzo silna, ale co więcej z zagranicy następuje zalew wyrobów. Szczególnie dużo wyrobów dla dzieci przybywa z Chin.

Continue Reading →

dekoracje witryn w sklepie

Wykorzystanie powierzchni na wystawie sklepowej bywa nie lada umiejętnością. Dobra aranżacja ekspozycji sklepowej wielokrotnie rozstrzyga o tym, czy klient przekroczy progi danego sklepu. Niepospolity, oraz atrakcyjny prezencja witryny jest doskonałą i skuteczną odmianą promocji. Dekoracje witryn sklepowych to zastosowanie wiedzy psychologicznej, marketingu, zasad kompozycji plastycznych do tworzenia fantastycznych wystaw, jak i do projektowania ekspozycji sklepowych, które umożliwiają sukces handlowy, przyciągną oko konsumenta i zainspirują do dokonania zakupów.

Continue Reading →

Jeżeli prowadzisz swoją firmę, pragniesz, żeby Twoja marka została znana i popularna – zainwestuj swój czas i pieniądze w kreację wizerunku.

System gospodarczy w kraju, przepelnia się coraz bardziej co rok w każdej dyscyplinie życia. Nie ważne, czy trudnisz się produkcją, usługądawstwem, sprzedażą – kapitalizm powoduje wzrost rywalizacji. Z tego powodu wszelki początkujący działacz, winien być uświadomionym tego, jak ciężko jest zrealizować się z własną marką, ile pracy trzeba na to, by zdobyć sukces.
Podstawowym składnikiem działalności każdej marki jest marketing.

Continue Reading →

Znakomite badania satysfakcji klientów – bezcenne informacje dla każdej firmy

Każdy, kto prowadzi swój interes związany z takimi czynnościami, jak przykładowo obsługa klientów, sprzedaż detaliczna bądź restauracja, wie jak ważny jest klient. Zachwycony nie tylko może stać się osobą na bieżąco korzystającą z naszych produktów i usług, lecz również polecać firmę przyjaciołom, członkom rodziny lub na forum internetowym.

Continue Reading →

Jeżeli masz zamiar wypromować swoją spółkę, wypada zadbać o różnego rodzaju drobiazgach, na przykład pendrive z logo

Loga sytuowane na przeróżnego rodzaju drobiazgach są coraz częściej praktykowaną metodą małego marketingu. Upominki takie jak pendrive z logo Twojej zakładu lub ołówki są napotykane na każdym kroku.
Jeżeli zależy Ci na tym, ażeby nowina o Twojej spółce trafiała do dużego grona konsumentów, powinieneś zadbać o szeroko uznawanych współcześnie praktykach marketingu.

Continue Reading →

Wyśmienitej jakości ekran led jest jeszcze bardziej lubiany wśród agencji reklamowych

Postaci reklamy w dzisiejszych czasach przyjmują coraz to nowocześniejsze odsłony. Kiedyś powszechne broszury papierowe odchodzą w niepamięć, i wyręczają je wszelkie odkrywcze nośniki wiadomości, do jakich w rzeczy samej przynależą telebimy. Niezmiernie istotna jest teraz postać wyświetlanej reklamy, a na to bezpośrednio oddziaływanie ma wykorzystana technika.

Continue Reading →