Magazynowanie jako grupa czynności powiązanych z zawiadywaniem zasobami

By współczesne magazyny zdołały spełniać swoje role, potrzebne są nie tylko nakłady pieniężne, lecz także synchronizacja zadań w obszarze logistyki dystrybucji, co zezwoli na odpowiednie formowanie miejsc do składowania.

Continue Reading →

Programy lojalnościowe z jak najlepszej strony

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Przygotowujemy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.

Continue Reading →

Jak poprawić logistykę w waszej firmie?

Prowadzenie organizacji, która funkcjonuje w branży logistycznej to współcześnie niezmiernie poważne zadanie. Na rynku napotykamy bowiem coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie na zawodowe rozwiązania logistyczne, jakie może zostać przez nas zaimplementowane. Zbudowanie wydajnych łańcuchów dostaw niewątpliwie jest wyzwaniem, z którym jesteśmy zobowiązani się zmierzyć, aby zagwarantować sobie dobre funkcjonowanie naszej jednostki.

Continue Reading →

Już dziś dowiedz się czegoś więcej na temat międzynarodowego przewozu kontenerów oraz frachtu morskiego

Z pewnością prywatny biznes jest marzeniem wielu Polaków, jednak nie wszyscy wiedzą o tym jak sporo rzeczy będziemy mieli wtenczas na naszej głowie. Jeśli zadamy pytanie dowolnej osobie, czy chce mieć własną działalność, to na pewno odpowie nam twierdząco. Jednak nie wie ona o tym, że będzie to stresujące , a także uciążliwe.

Continue Reading →