Sposoby na aranżację swojego domu

Gdy wreszcie dorobimy się swojego domu marzymy o tym by było ono perfekcyjne. Mamy wreszcie okazję by wykonać długo przemyślane koncepcje na wystój pokoi. Często jednak plany te trzeba skonfrontować z zasobnością portfela, osiągalnością wymarzonych mebli oraz dodatków w salonach meblowych oraz obowiązującą modą. Na które elementy trzeba zwrócić szczególną uwagę?

  Continue Reading →

Urządzanie wnętrz

Każdy z nas, zanim podejmie decyzję odnośnie zakupu nowych mebli jest w stu procentach przekonany co do trafności decyzji. Jednak mimo wszystko dość często popełniamy błędy. Czego unikać, na co zwrócić uwagę zanim udamy się do salonu meblowego? Warto kierować się w całym przedsięwzięciu ogólnie znanymi zasadami.

Continue Reading →

Otwieramy restaurację. O czym trzeba pamiętać? Co jest najważniejsze? Jak urządzić takie miejsce?

Wyposażenie i otwarcie lokalu gastronomicznego to spory koszt. Właśnie z tej przyczyny tak istotne jest umiejętne skonsolidowanie wszystkich elementów, czyli zaczynając od wystroju, poprzez wyposażenie, kończąc na jedzeniu. To na pewno sposób, jak restauracja jest urządzona i wyposażona określona charakter takiego miejsca. Jakie powinno być wyposażenie?

Continue Reading →

Lacobel – stylowe rozwiązania do kuchni

Jeśli chcemy mieć wspaniale zaaranżowaną kuchnię, która będzie prezentowała się w stylu nowoczesnym, to powinniśmy namyślić się nad tym, czy fantastycznym pomysłem nie będzie szkło w kuchni. Wspaniale zastąpi tradycyjne płytki, dzięki równej oraz gładkiej nawierzchni jest dużo prostsze w myciu, a my przez to mamy gwarancję, że żadne bakterie nie zbierają się w fugach, które na ogół są ciężkie do wyszorowania. Dzięki temu, że takie szkło jest specjalnie umacniane, posiadamy świadomość, że nic złego się tutaj nie stanie, nawet wtedy kiedy przypadkowo uderzymy w nie jakimś naczyniem.

Continue Reading →

Funkcjonalność zasadą niejednej idealnie zaprojektowanej kuchni.

Jednym z najważniejszych lokali w każdym domu bywa kuchnia. Istotnie w tym miejscu szykowane zostają najważniejsze dania w przeciągu dnia. To tutaj przeważnie spotyka się cała rodzina na wspólnym obiedzie, owszem jeśli kuchnia złączona jest z jadalnią. A właśnie dane rozstawienie lokali jest obecnie niebywale popularne.

Continue Reading →

W jaki sposób ułożyć szkło w kuchni?

Szafki kuchenne są imponujące, jeśli pragniesz utrzymać porządek, a przynajmniej sprawiać wrażenie, że go posiadasz. Nawet jeśli twoje szafki kuchenne są trochę niechlujne, chociaż wolno starać się o to, aby blaty wyglądały jak najlepiej. Ale niekiedy warto też mieć nie jedynie szafki kuchenne, jakie pomogą Tobie ukryć bałagan z kuchni, bo przecież możesz również posiadać w tym miejscu miarodajne rzeczy, które z przyjemnością zademonstrujesz całemu światu. Może posiadasz układ porcelany o familijnym znaczeniu. Może posiadasz schludny układ kryształów. W każdym razie, jeśli chcesz uzyskać ładne miejsce na te przedmioty wiedz, że można to zrobić zgrabnie wraz z panelami szklanymi do drzwi szafek kuchennych.

Continue Reading →

Szkło w naszych kuchniach czyli jak połączyć funkcjonalność z ładnym wyglądem? Co radzą eksperci

Jeśli uważasz, że płytki w Twojej kuchni są mało oryginalne – sugerujemy abyś zastąpił je szklaną taflą. Szkło w kuchni to nowy, obowiązujący trend. Pomysł ten, w szczególności sprawdzi się w niewielkiej kuchni, ponieważ wizualnie nada większej przestrzeni naszemu wnętrzu.
Jest to wspaniałe rozwiązanie do otwartej kuchni, ponieważ kuchnie te wymagają większego zdyscyplinowania w planowaniu i dobieraniu wyposażenia. Szkło jest bardziej neutralne od płytek na ścianie, dlatego pasuje do otwartej kuchni, nie kolidując przy tym z resztą domu.

Continue Reading →