Programy lojalnościowe z jak najlepszej strony

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Przygotowujemy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.

Continue Reading →

W jaki sposób poprowadzić firmę w trakcie kryzysu?

Panujący na całym globie kryzys spędza sen z powiek właścicielom wielu firm. Dzisiejsze czasy nie są dla nich za bardzo łaskawe. Mnóstwo Polaków, troszcząc się o rodzinny budżet, mocno tnie wszystkie niepotrzebne koszty. Nie jest zatem łatwo dotrzeć do potencjalnego nabywcę nawet wyjątkowo efektywną reklamą. Konsumenci nie łapią się teraz jedynie na wielkie zniżki cen. Wymagają oni profesjonalnego podejścia. Jeżeli zatem zależy nam na przyszłości naszej firmy, trzeba szybko zlecić consulting.

Continue Reading →

Każdy zakątek Polski się rozbudowuje

Z roku na rok przybywa ludzi, którzy w końcu pragną się usamodzielnić, którzy pragną posiadać swój kąt na ziemi, gdzie będą mieli szansę żyć nie oglądając się na nikogo kolejnego. Dlatego właśnie ciągle jest tak spore zainteresowanie kupnem nieruchomości, gdyż to pierwszy krok do usamodzielnienia się oraz do wypełnienia swoich marzeń, a co się z tym wiąże, branża budowlana nie ma szansy narzekać na brak zleceń.

Continue Reading →

Motoryzacja – dlaczego ten sektor współcześnie rozwija się dość sprawnie?

Rzeczywiście dużo rodzin w Polsce posiada własne auto, w niektórych przypadkach nawet kilka. Rynek samochodowy w ostatnim czasie rozwija się szybko. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się dziś w pierwszej kolejności samochody używane, a co za tym idzie, jest również zapotrzebowanie na części wymienne. Auto, które jest w użyciu przez 10 lat musi mieć zmienione niektóre elementy, żeby dobrze działać. Nie można się więc dziwić, że części samochodowe warszawa są dosyć często nabywane, a ich wybór jest naprawdę szeroki.

Continue Reading →

Jak odpowiednio przygotować auto do sprzedaży?

Powszechnie wiadomo, że auto stanowi dla nas doskonały środek do przewozu. Pomaga nam być od początku do końca niezależnymi od komunikacji miejskiej, co w wielu przypadkach przekłada się na znaczące oszczędności czasowe. W związku z taką sytuacją coraz to większa część gospodarstw domowych w Polsce wchodzi w posiadanie sprawnych pojazdów. Taki stan spraw jest rzecz jasna jak w najwyższym stopniu pozytywny. W życiu każdego fana zagadnień motoryzacyjnych przybywa jednakże kiedyś moment, kiedy postanawia sprzedać swój obecny samochód.

Continue Reading →

Regeneracja pojedynczych elementów systemu silnikowego jest niezbędna do skutecznego funkcjonowania całego samochodu

Aktualnie znaczna większość ludzi posiada auta osobiste lub motocykle. Jest to istotny środek komunikacji, który zwykłym ludziom ogromnie ułatwił codzienne działanie, natomiast firmom przyzwolił na duży postęp. Wraz z powiększaniem się ilości samochodów na jezdzniach wzrosła konieczność powstania zakładów, które świadczą pomoc powiązaną z renowacją uszkodzonych części. Żaden sprzęt nie jest niezniszczalny, niemniej jednak jeżeli właściwie o niego dbamy zdołamy długo z niego użytkować.

Continue Reading →

Wyszukaj mieszkanie dla siebie na ładnym i przyjaznym osiedlu, obserwując na bieżąco rynek mieszkaniowy w swoim mieście

Nabycie mieszkania związane jest z przeróżnymi zakrętami życiowymi. Na zakup nowego lokalu ważą się osoby, które chcą polepszyć swe warunki bytowe i zamienić małe mieszkanko na większe i elegantsze, jak także osoby, które do tej pory pomieszkiwały w jednym domu z rodzicami albo wynajmowały mieszkanie.

Continue Reading →

Reklamowanie się w autobusach 6

Każdy wie, że reklamy są dźwignią handlu. Z tego powodu tak ważne jest, by pomyśleć o tym, jak rzeczywiście dobrze się reklamować. A okazuje się, że niektóre firmy nie korzystają z różnych kanałów, które oferują opcję dotarcia do naprawdę sporego grona odbiorców. Na pewno sensownym miejscem na reklamę okazują się pojazdy komunikacji miejskiej. Owa reklama w autobusie jest idealną opcją, ale trzeba na początku zastanowić się, na jakich konkretnie zasadach można zareklamować się w autobusie czy tramwaju i wtedy można bogatsi w wiedzę zrobić reklamę, która będzie w odpowiedni sposób oddziaływać na ludzi, którzy jeżdżą autobusami.

Continue Reading →

Audyt Mystery shoppping B2B i B2C

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w zespół łączących się usług oraz zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe badania jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca realizujemy tysiące analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle rynkowych konkurentów.

Continue Reading →