Kotłownie kontenerowe – atrakcyjne rozwiązanie, dające szansę na efektywniejsze przetrwanie zimowych przymrozków

Zima jest takim okresem czasu, w którym większość Polaków przypomina sobie o kaloryferach, a także instalacji grzewczej. Współcześnie bowiem piece ogrzewane węglem przestały już być stosowane na bardziej zakrojoną skalę ze względu na to, że nowy system oparty na kaloryferach oraz rurach jest o wiele wydajniejszy, mniej skomplikowany w obsłudze i mniej szkodliwy dla środowiska.

Continue Reading →

Inteligentne ogrzewanie – marzenie Krakowian na zimowe dni…

Pogoda w Polsce zmienną jest. Przekonał się o tym chyba każdy. Nie lubimy szczególnie zimowych, długich wieczorów, ogromnych mrozów, czy listopadowych deszczy, które mogą wprawić w depresyjny wręcz nastrój. Uwielbiamy za to schować się w ciepłym mieszkaniu, zaszyć przy kominku albo pod kocem z ciepłą herbatą oraz książką. W takich chwilach cieszymy się, że memy swój azyl, miejsce, które chroni nas od nieprzyjemniej rzeczywistości. Jednak jest to możliwe tylko wtedy, kiedy mamy świetne oraz sprawne inteligentne ogrzewanie kraków.

Continue Reading →

Jak wybrać najlepszy grzejnik? Na co zwracać uwagę, jakie czynniki są rzeczywiście najbardziej ważne?

W łazience musi być ciepło, a panująca tam temperatura minimalnie wyższa niż w innych pokojach ze względu na sposób użycia łazienki. Wydostając się z wanny czy prysznica powinniśmy odczuwać znaczący komfort. Dlatego też łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem,jeśli mamy na myśli grzanie, przy czym grzejnik i właściwa temperatura to naturalnie nie wszystko, z reguły w łazienkach mamy ochotę suszyć małe pranie i wilgotne ręczniki po myciu się, dlatego grzejniki i w ogóle ogrzewanie łazienki muszą być przystosowane do pracy całorocznej.

Continue Reading →

Jak dopasować dobre nawilżacze powietrza

Obecnie jednym z kłopotliwych elementów, z jakimi ma do czynienia się człowiek, jest niewłaściwa wilgoć powietrza. Ztwierdzono, że zarówno za bardzo wilgotne, jak i przesuszone powietrze ma zły wpływ na organizm człowieka. W efekcie prowadzi to czasami do uczuleń czy innego rodzaju schorzeń. Dużą wagę przywiązuje się więc do dbałości o oczyszczone i zdrowe powietrze w mieszkaniach. Dotyczy to nie tylko domów i lokali prywatnych. Kwestia ta ma szczególne znaczenie w przypadku wnętrz, w których w tym samym czasie jest wiele osób. Są to na przykład biura większych przedsiębiorstw, gdzie często spotykanym przyrządem jest klimatyzacja.

Continue Reading →