1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

wózek
Autor: X-lander
Źródło: X-lander
Narodziny dziecka to bardzo ważna chwila w życiu wszystkich rodziców, w szczególności, jeśli to pierwsze, od dawna wyczekiwane dziecko. Rodzice dbają, by przygotować dla malucha kompleksową wyprawkę i zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria, które ułatwią im codzienną pielęgnację. Co może się przydać?

0 Comments

pulsoksymetr
Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
W dzisiejszych czasach właściwie każdego człowieka trapią różnego typu dolegliwości zdrowotne - prawdopodobnie jest to efekt spożywania dużej ilości wysoko przetworzonej żywności, a jednocześnie siedzącego trybu życia przed komputerem - tym samym zwykle zwiększamy ryzyko wystąpienia na przykład zawału.

Wypróbuj awangardowe rozwiązania w swoim domu

0 Comments

czujniki - montowanie
Autor: Gareth Halfacree
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas od czasu do czasu pragnie zmienić coś we własnym mieszkaniu. Organizujemy przemeblowanie, zmieniamy odcień ścian, wybieramy fototapety. Lecz tego typu kosmetyczne zmiany niekiedy nie wystarczają, żeby otrzymać satysfakcjonujący nas efekt.

0 Comments

kupić
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Niesamowicie sporo mówi się na temat tego, jak istotne okazują się być właściwe opony, kiedy idzie o nasze bezpieczeństwo podczas podróży.

0 Comments

kubek termiczny
Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
W domowych szafkach można spotkać przeróżne naczynia do spożywania napojów na ciepło. Świetnie w takiej sytuacji spisują się kubki albo filiżanki, lecz poza nimi lepiej trzymać w domu także kubki termiczne, które doskonale trzymają ciepło kawy lub herbaty.

0 Comments

pościel dla dzieci
Autor: Jon Glittenberg
Źródło: http://www.flickr.com
Może czasami trudno w to uwierzyć, lecz aż jedną trzecią życia spędzamy śpiąc. Chociaż noworodki potrafią przesypiać nawet całą dobę, to im dziecko starsze, tym mniej snu wymaga.

0 Comments

migawka - produkt
Autor: Bratislavská župa
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjście na świecie dziecka to rewelacyjne doświadczenie, lecz również powód do zmartwień dla młodego rodzica. Chce on umożliwić maluszkowi jak najlepsze warunki do jak najbardziej optymalnego rozwoju.

0 Comments

baner
Autor: Prank Sky Media
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadając swój punkt sprzedaży lub proponując konkretne usługi, trzeba również zadbać o stosowną formę marketingu. Nie można przyczynić się do takiego stanu, iż klienci nie będą mieli świadomości w jaki sposób dostać się do konkretnego sklepu.

Billboardy i inne zewnętrzne reklamy

0 Comments

reklama zewnętrzna
Autor: Ursula Stalder
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś, jeśli chcielibyśmy żeby zauważono naszą organizację, albo naszą ideę to naprawdę warto pomyśleć o wyjściu z domu. Wiadomo, że Internet jest ogromnym środkiem przekazu, który pozwala na dobrą promocję, ale jednak standardowe reklamy ciągle są cenne. I nie chodzi tu jedynie o koszty tego typu reklamy, a raczej o jej wydźwięk i odzew, jakiego można się spodziewać, kiedy reklama ujrzy światło dzienne. Dlatego reklama zewnętrzna jest szalenie istotna, jeżeli naprawdę chcielibyśmy być dostrzeżeni.

0 Comments

reklama w autobusie
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Im znaczniejsza rzesza osób ma ewentualność zetknięcia się z daną reklamą, tym będzie ona lepsza, a zysk dla firmy będzie sporo znaczniejszy. Dlatego na zamieszczenie reklamy, warto wyszukiwać takie miejsca, gdzie w krótkim okresie zjawia się wiele osób oraz jeszcze co chwilę się one zmieniają.