1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

wózek
Autor: X-lander
Źródło: X-lander
Narodziny niemowlęcia to niezwykle istotny moment w życiu wszystkich rodziców, w szczególności, jeśli to pierwsze, długo wyczekiwane dziecko. Rodzice dbają, by przygotować dla noworodka kompleksową wyprawkę i zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria, które ułatwią im codzienną pielęgnację. Co może być przydatne?

0 Comments

pulsoksymetr
Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
W dzisiejszych czasach właściwie każdego człowieka trapią różnego typu dolegliwości zdrowotne - prawdopodobnie jest to efekt spożywania dużej ilości wysoko przetworzonej żywności, a jednocześnie siedzącego trybu życia przed komputerem - tym samym zwykle zwiększamy ryzyko wystąpienia na przykład zawału.

0 Comments

kupić
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Niesamowicie sporo mówi się na temat tego, jak istotne okazują się być właściwe opony, kiedy idzie o nasze bezpieczeństwo podczas podróży.

0 Comments

kubek termiczny
Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
W domowych szafkach można znaleźć różne naczynia do picia napojów na ciepło. Świetnie w takiej sytuacji sprawdzają się kubki lub filiżanki, ale poza nimi lepiej mieć w domu również kubki termiczne, które doskonale utrzymują ciepło kawy lub herbaty.

0 Comments

pościel dla dzieci
Autor: Jon Glittenberg
Źródło: http://www.flickr.com
Może czasami trudno w to uwierzyć, lecz aż jedną trzecią życia spędzamy śpiąc. Chociaż noworodki potrafią przesypiać nawet całą dobę, to im dziecko starsze, tym mniej snu wymaga.

0 Comments

migawka - produkt
Autor: Bratislavská župa
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjście na świecie dziecka to rewelacyjne doświadczenie, lecz również powód do zmartwień dla młodego rodzica. Chce on umożliwić maluszkowi jak najlepsze warunki do jak najbardziej optymalnego rozwoju.

0 Comments

baner
Autor: Prank Sky Media
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadając swój punkt sprzedaży lub proponując konkretne usługi, trzeba również zadbać o stosowną formę marketingu. Nie można przyczynić się do takiego stanu, iż klienci nie będą mieli świadomości w jaki sposób dostać się do konkretnego sklepu.

Billboardy i inne zewnętrzne reklamy

0 Comments

reklama zewnętrzna
Autor: Ursula Stalder
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś, jeśli chcielibyśmy żeby zauważono naszą organizację, albo naszą ideę to naprawdę warto pomyśleć o wyjściu z domu. Wiadomo, że Internet jest ogromnym środkiem przekazu, który pozwala na dobrą promocję, ale jednak standardowe reklamy ciągle są cenne. I nie chodzi tu jedynie o koszty tego typu reklamy, a raczej o jej wydźwięk i odzew, jakiego można się spodziewać, kiedy reklama ujrzy światło dzienne. Dlatego reklama zewnętrzna jest szalenie istotna, jeżeli naprawdę chcielibyśmy być dostrzeżeni.

0 Comments

reklama w autobusie
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Im znaczniejsza grupa ludzi posiada możliwość zetknięcia się z daną reklamą, tym będzie ona lepsza, a zysk dla zakładu będzie sporo większy. Dlatego na zamieszczenie reklamy, warto wyszukiwać takie miejsca, gdzie w niedługim okresie pojawia się wiele osób oraz jeszcze co chwilę się one przemieniają.

0 Comments

BMW
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Opony na lato dla Twojego auta - porównujemy oferty różnych producentów. Gdy nie posiadasz właściwych opon w samochodzie to po prostu możesz nie być w stanie go używać w ogóle. W związku z tym, należy dowiedzieć się znacznie więcej na temat różnych rodzajów opon i zakupić te właściwe dla Twojego wozu. Po wejściu do sklepu z oponami dowiesz się, że są opony przystosowane do przeróżnych pór roku. Ponieważ zbliża się lato, pragnąłbym podzielić się z Tobą znacznie większą ilością informacji na temat opon letnich.