1 2 3

0 Comments

Salon to z pewnością jedno z najważniejszych pomieszczeń praktycznie w każdym mieszkaniu - to zazwyczaj tam spędzasz najwięcej czasu i się relaksujesz, nic więc nadzywczajnego, że większość z nas stara się, żeby salon był naprawdę przytulny i zachęcał do odpoczynku.
Jak osiągnąć niewielkim kosztem taki efekt?


Kominek robi niesamowitą atmosferę na dłuższe wieczory


inwestycja
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com


Jeżeli masz swój dom, wtedy bez wątpliwości nie możecie obyć się bez niego - kominki marmurowe to niemal pewność iż w salonie będzie panować naprawdę romantyczna atomsferaa. Któż z ludzi nie chciałby spędzać zimowego popołudnia z fajną książką oraz kieliszkiem wina przy własnym kominku? Jeśli jesteś miłośnikiem tego typu klimatów, wtedy ładne kominki marmurowe niewątpliwie dobrze się sprawdzą.


Wygodne kanapy


Salon to pomieszczenie, w którym zwykle odpoczywamy - dobrze zatem zadbać o to, aby było tam nie tylko ślicznie, ale przede wszystkim wygodnie. Jeżeli postawisz na wygodne fotele lub kanapy, wtedy bez wątpliwości nie będziesz tego żałować, a właściwie każdy z Twoich gości znajdzie właściwe miejsce dla siebie - bardzo pomocna strona, warto zajrzeć. Z czasem prawdopodobnie każdy z domowników będzie mieć swoje ulubione miejsce w salonie.


Dużo poduszek!


Chyba nic nie stworzy tak rewelacyjnego klimatu jak mnóstwo poduszek w salonie - dzięki nim będzie znacznie bardziej przytulnie.
Jeśli dołożysz do nich przykładowo gruby kocyk na kanapie, a jednocześnie ozdobisz salon większą liczbą świec lub latarenek, wtedy bez wątpliwości uda Ci się zrobić fantastyczny klimat. Pamiętaj jednakże, żeby w żadnym wypadku nie przesadzić z liczbą dodatków, które zwykle później zbierają jedynie kurz i są zbędne.