Lampy do pomieszczeń – może w technologii LED?

Przemyśliwując kluczowy element w domu i ogrodzie, jakim jest oświetlenie, trzeba pochylić się nad wyborem lamp świecących na diodach led. To technologia z lat 60., jednak do masowego obiegu weszła pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W tym niedługim tekście uświadomię wam, że ta niewiarygodnie użyteczna technologia musi na stałe zagościć w waszym gospodarstwie domowym.

Continue Reading →

Oświetlenie LED: nastrojowa aranżacja salonu

Pokój dzienny to bardzo reprezentacyjne wnętrze w budynku. Stąd w pokoju dziennym światło jest przede wszystkim ciekawym elementem dekoracyjnym. Aranżacja pokoju dziennego może być utworzona przez diody LED. Dekoracyjne oświetlenie w salonie podkreśli ścianę pokrytą śliczną tapetą czy przestrzenny charakter mebli.

Continue Reading →

Interesujące ozdoby skonstruowane z wykorzystaniem światła LED

Światło typu LED bywa w Polsce coraz to bardziej powszechne. Nie może to zadziwiać – dzięki o wiele skromniejszemu zużyciu prądu, wyjście to czyni, że da się oszczędzić niemało gotówki. Oświetlenie LED ma jednakże też odrębne walory. Gwarantuje wytworzenie ciepłego i nader atrakcyjnego światła. Z tej przyczyny może łączyć w sobie tak samo funkcję ozdobną, jak i utylitarną.

Continue Reading →

Zastosowanie profil LED

Profile aluminiowe do taśm ledowych stosuje się w następujących celach: do podwyższenia stopnia ochrony zamontowanej w nim taśmy, jako estetyczne wykończenie oświetlenia, wraz z taśmą ledową jako dekoracyjna instalacja, do zwiększenia bezpieczeństwa przemieszczania się za sprawą dyskretnego oświetlenia. Profil LED zakrywa taśmę, spełniając walory estetyczne, a jednocześnie ochrania taśmę LED przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią (wydłużając tym samym jej żywotność) oraz ułatwia montaż ledowego oświetlenia.

Continue Reading →