Lampy do pomieszczeń – może w technologii LED?

Przemyśliwując kluczowy element w domu i ogrodzie, jakim jest oświetlenie, trzeba pochylić się nad wyborem lamp świecących na diodach led. To technologia z lat 60., jednak do masowego obiegu weszła pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W tym niedługim tekście uświadomię wam, że ta niewiarygodnie użyteczna technologia musi na stałe zagościć w waszym gospodarstwie domowym.

Continue Reading →

Wśród energooszczędnych pomysłów naświetlania pomieszczeń LED RGB jest bardzo słynne

Technika aktualnie rozwija się niesamowicie szybko i ma ogromny wpływ na rozkwit dosłownie każdej specjalizacji. Praktycznie wszędzie wdraża się modernizowania i rozwiązania pozwalające zaoszczędzić na energii lub zminimalizować wrogi wpływ na środowisko naturalne. W technice oświetleniowej ukazały się diody LED RGB, które swoją specyfiką znakomicie przystrajają wszelkie wnętrze.

Continue Reading →

Ogromna zmiana w jakości oświetlenia. Już dziś pomyśl o przejście z oświetlenia z tradycyjnego na technologię led

Dawno, dawno temu, gdy nie mieliśmy światła świat przedstawiał się zgoła odmiennie. Od kiedy Edison wynalazł żarówkę, rozpoczęła się dla ludzi inna era. Codzienne życie ludzi zmieniło się nie do poznania, a cykl dobowy nie był ograniczony przez wschodzące i zachodzące słońce, lecz przez własne upodobania.

Continue Reading →