Oświetlenie w sklepie: na jaki typ oświetlenia można się aktualnie zdecydować?

Technologia LED należy ostatnimi czasy do nieprawdopodobnie ciekawych technologii w tematyce oświetlenia. Oprawy LED są mocno chętnie stosowane przez osoby prywatne, instytucje publiczne i sklepy. Z jakiego powodu oprawy te są tak mocno popularne? Kiedy pierwsze oprawy LED trafiły do naszych sklepów kupowano je głównie jako źródła oświetlenia dekoracyjnego.

Continue Reading →

Montujemy taśmy LED

LED to najogromniejsze osiągnięcie w dziedzinie oświetlenia od czasów odkrycia energii elektrycznej. Świeci przez ponad dwadzieścia lat, może zostać wkomponowana w żyrandole o współczesnym designie oraz wyczerpuje zaledwie cząstkę prądu potrzebnego żarówkom klasycznym. Żarówki LED to zrównoważony oraz skuteczny produkt. Producent oświetlenia LED ma w swej ofercie tak diody LED jak także żyrandole z już wkomponowanymi diodami ledowymi.

Continue Reading →

Z jakich powodów należy zamontować oświetlenie LED – zalety diod LED

Lampy LED są coraz bardziej popularne. Nie jest to zaskakujące, gdyż mają dużo zalet, dzięki którym, mimo większej ceny, klienci częściej sięgają właśnie po nie. Przede wszystkim warto wiedzieć, że chociaż cena diod LED jest większa, niż tradycyjnej żarówki, wydajność jest zdecydowanie dłuższa. Dioda LED może działać nawet to 5 lat, co jest naprawdę długim okresem. Dodatkowo są energooszczędne, dlatego też wygenerujemy mniejsze koszty za energię elektryczną.

Continue Reading →

Prowadzisz swój biznes? Przekonaj się w jaki sposób oświetlenie LED dla przemysłu jest w stanie zredukować wydatki związane z oświetleniem pomieszczeń

Jeżeli prowadzisz swój biznes na pewno zależy Ci na ograniczeniu zbędnych kosztów. Dowiedz się, co możesz uczynić, aby rachunki za prąd nie były tak duże. Kiedyś technologia LED była stosowana głównie w oświetleniu domowym. Obecnie oświetlenie LED cieszy się ogromną sympatią pośród przedsiębiorców czy właścicieli sporych firm. Dlaczego?

Continue Reading →