Press "Enter" to skip to content

Do niedawna jeszcze możliwość urządzenia wnętrza domu była dość mocno zawężona

Do niedawna jeszcze możliwość wyposażenia wnętrza domu była dość mocno ograniczona dostępną ilością kolorów i wzorów farb lub tapet. Lecz dynamiczny rozwój fotografii cyfrowej sprawił, że ogromnie się to zmieniło, i tak naprawdę teraz można na ścianie przykleić dowolne zdjęcie czy rysunek, a takie możliwości dają fototapety.

Fototapeta na wymiar

Autor: www.przyklejkopety.com.pl
Źródło: www.przyklejkopety.com.pl
Powstały one w oparciu o tradycyjne tapety, jakie można cały czas zakupić w sklepach, jednak zasadniczą zaletą będzie to, że na fototapecie wydrukować można dowolny wzór. Czy będzie to wakacyjna scena, czy fotografia ukochanego zwierzaka, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Starczy przesłać fotografię w cyfrowym formacie, określić wymiary i za kilka dni naklejać można przysłaną tapetę.

Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na jakość zdjęcia, najkorzystniej jak by było robione w wysokiej rozdzielczości, lecz zdecydowana większość obecnych cyfrówek doskonale sobie z tym już radzi. Jeśli zdjęcie będzie słabszej jakości, to także nie ma problemu, w dobrej firmie pracownicy powinni sobie poradzić z jego właściwym obrobieniem. Oczywiście jeśli ktoś swojego zdjęcia nie dostarczy, to będzie mógł skorzystać z dostępnych, robionych przez profesjonalnych fotografów, których katalog powinna posiadać każda dobra firma.

Kolejną zaletą tej nowinki dekoratorskiej jest to, że zdecydowana większość firm przygotowuje fototapety na wymiar jak właśnie takie jakie potrzebuje klient. Zdjęcie jest wówczas dokładnie kadrowane i nanoszone na wstęgach tapety, jakie następnie wysyła się odbiorcy.

Czy masz chęć przeanalizować dodatkowe informacje na opisywany tutaj temat? Kliknij więc ten odnośnik i zobacz więcej porad tutaj o zbliżonej tematyce.

W jego gestii leży wtedy naklejenie otrzymanej fototapety na ścianie, lecz choć trochę zorientowana w domowych robotach z pewnością sobie z tym poradzi. Wraz z tapetą otrzymuje się dokładną receptę, jak przygotować powierzchnię, który klej zastosować i wreszcie w jaki sposób przykleić gotową tapetę. Nie jest to trudne, a może dać wspaniałe efekty, o czym przekonuje się zwiększająca się liczba chętnych. Oczywiście możliwości cyfrowych wydruków na samych tapetach się nie skończyły, tak naprawdę na każdym przedmiocie wydrukować można swoje zdjęcie, czy będą to kubki, koszulki czy też naklejki dla dzieci.

Comments are closed.