Press "Enter" to skip to content

Każda kobieta kocha spódnice, w szczególności jeżeli podkreślają one ich cudną sylwetkę

Spódnice w paski powinny znaleźć się w garderobie każdej kobiety, ponieważ są ponadczasowe.
Niektórzy mówią, że w spódnicach muszą chodzić wyłącznie szczupłe panie.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To nieprawda. Świetnie dopasowana spódnica pasować będzie każdej kobiety. Po prostu musimy ją dopasować do sylwetki. I tu powinnyśmy przemyśleć kilka spraw. Pierwsza z nich to długość. Druga kwestia tyczy się tego, jak bardzo spódnica jest obcisła. Materiał przylegający do bioder i ud będzie pasował jedynie szczupłym oraz wysokim kobietom. Takie, które mają szersze biodra, muszą raczej stawiać na luźniejsze kroje. Ważne wydaja się być też wzory. Paskowa spódnica może być świetnym rozwiązaniem dla wielu sylwetek. Paski mogą być przecież poziome lub pionowo. I każda z tych propozycji będzie pasowała innym kobietom.

Masz chęć rozszerzyć swoją wiedzę na ten temat? Namawiamy zatem do zaglądnięcia do nowej witryny. Tam czeka na Ciebie dzisiejszy wpis (http://www.oknagalio.pl/bramy/wisniowski-wroclaw/tloczenie-niskie).

Paski poziome poszerzają wizualnie w biodrach oraz udach. Muszą więc nosić je kobiety o chłopięcej budowie ciała. Z drugiej strony pionowe paski muszą znaleźć się w szafie każdej pani, która posiada szersze uda i chce to ukryć. Ten efekt wzmocni się, jeśli spódnica będzie posiadała wysoki stan. Paski mogą posiadać oczywiście przeróżną szerokość oraz różne kolory. Stonowane zdają się być bardziej eleganckie i na pewno świetnie sprawdzą się do biura.

Spódnice w paski o mocnych kolorach będą fantastycznie nadawały się na wieczorne spotkania z przyjaciółkami albo na wyjazdy wakacyjne.
Spódnica w paski wydaje się być niemal tak ponadczasowa jak mała czarna. Z tego powodu zawsze warto trzymać ją w swej szafie — najlepiej w dwóch lub trzech wersjach.