Press "Enter" to skip to content

Jeżeli posiadamy niewielkie mieszkanie albo sypialnię, to istotne jest sprytne urządzenie całej przestrzeni

Dzisiaj w sklepach meblowych zazwyczaj możemy wyszukać świetne rozwiązania do wszystkich mieszkań.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
szuflada pod łóżko

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy może sobie pozwolić to, żeby mieć przestronny apartament z kilkoma pokojami. Niektórzy są wniebowzięci, kiedy uda im się zdobyć fundusze na dwupokojowe mieszkanie. To przecież ich miejsce na ziemi. Jednakże na małej przestrzeni nadal musi się zmieścić wiele przedmiotów, które należą do całej rodziny. Czasami bywa tak, że szafa jest zbyt mała, gdy pojawiają się berbecie. Mają one przecież ogromną ilość ciuchów oraz zabawek. Z tego powodu, kiedy nasz osesek wyrośnie z łóżeczka i będziemy mieli plan, by mu kupić łóżko z prawdziwego zdarzenia, to należy przemyśleć kwestię pustej przestrzeni, która zostanie pod meblem. Łóżka zajmują przecież dość dużo miejsca.

Nie masz ochoty, by ciekawe posty Ci umknęły? Więc z pewnością spodoba Ci się dobra strona www (https://sklep.cristalstone.pl/pl/c/Syfony-i-korki-klik-klak/21), na której można przeglądać nowe newsy.

Dlatego szuflada pod łóżko jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Da nam to sporo ekstra miejsca do trzymania naszych rzeczy. Jeżeli zakupimy kilka szuflad, to w jednej możemy trzymać na przykład pościel, w drugiej ciuchy, a w trzeciej choćby zabawki. Oczywiście idealnie byłoby, gdyby szuflada była wykonana z tego samego drewna, co łóżko. Wtedy nie będzie zbytnio rzucać się w oczy. Musi także mieć przymocowane kółka, aby bez trudności można było ją wysunąć spod łóżka i wsunąć z powrotem.

Oczywiście, to co najważniejsze — musi być co do milimetra dopasowana do przestrzeni pod meblem. Nie może być za mała ani za duża.
Szuflada pod łóżkiem może zapewnić wiele dodatkowej przestrzeni na różne rzeczy.