Press "Enter" to skip to content

Każdy, kto ma salon piękności albo kawiarnię, wie, jak istotny jest wystrój i klimat danego lokalu

Miejsce tworzą ludzie – to prawda, ale nie do końca. O lokalu zwykle świadczy nie tylko rewelacyjny kucharz czy fryzjer, ale też kolor ścian czy cudowne drewno na posadzce.

stół

Autor: ZP „Ćmielów”
Źródło: ZP „Ćmielów”
Lubimy w danym miejscu czuć się po prostu dobrze.
działalność

Autor: Times Square Public Relations

Jeśli restauracja posiada świetnego kucharza, a salon kosmetyczny – stylistę, to sukces miejsca będzie niemal gwarantowany. Potrzebny będzie jeszcze tylko klimat miejsca. A ten klimat tworzy tak zwany design. Nie sposób tego zignorować. Dlatego właściciele lokali, gdzie zazwyczaj przychodzą goście, robią wszystko, by czuli się oni u nich miło – jak w swoim domu. Kluczowy będzie dobry dobór kolorów, ale http://www.tawol.com.pl/pl/trojniki/ także surowców. I nie chodzi wyłącznie o ściany. Wbrew ogólnym przekonaniom tak samo ważna będzie także podłoga. Jej struktura oraz ogólne dopasowanie do wystroju całego lokalu. Wytypowanie dobrego materiału jest niebywale istotny. Jeśli mamy lokal niezwykle elegancki, to możliwe, że idealnie będą u nas na podłodze wyglądały płytki, które przypominają drewno. Jest to hit ostatnich kilku lat. Niektóre salony czy restauracje stawiają również na wyraziste odcienie. Modne obecnie są podłogi dla przykładu czerwone czy żółte. Oczywiście powinny pasować do designu, ale rzuć okiem ogólnie są dobrze odbierane przez klientów. I co najważniejsze – dzięki takiemu rozwiązaniu lokal jest zapamiętywany na długo.

Jeżeli jesteśmy menadżerem jakiegoś lokalu i mamy zamiar postawić na nietypowy design, to powinniśmy w nieszablonowy sposób podkreślić podłogi. Powinniśmy być być pionierem ciekawych aranżacji.

Comments are closed.