Press "Enter" to skip to content

Jakiego rodzaju typy murów mogą być ukazane na fototapecie oraz które z nich są idealne?

Jeżeli właśnie robisz remont swego domu bądź tylko jeszcze planujesz jego rozmiar, to może słyszałaś o tym, że wykorzystanie czerwonej cegły jest od dawna niezwykle znanym pomysłem.

Niestety może wymagać on niezwykle dużo pracy i mógłby być dosyć kosztowny.
łóżka

Autor: RAK Ceramics
Źródło: Max-Fliz
Jednak na szczęście funkcjonuje bezpieczna alternatywa, ponieważ mogłabyś mieć tego typu ścianę już po paru godz. pracy specjalisty w cenie nie przekraczającej 500zł. W jaki sposób to jest wykonalne? Otóż jeśli bardzo chcesz mieć na pewnej ścianie stylowy mur fototapeta byłaby znakomitym wyjściem. Wystarczy tylko odpowiednio wyczyścić ścianę, dobrać konkretny wzorzec i… zwyczajnie nakleić go na jedną ze ścian. Tu warto dodać, że wcale nie powinny to być imitacje czerwonych cegieł. W zależności od całego wyglądu Twego salonu, być może lepiej będzie się przedstawiał wzorzec, który naśladuje stosunkowo duże szare i o nierównych kształtach kamienie, między jakimi znajduje się wyraźna czarna przestrzeń. Ogół wygląda bardzo realistycznie oraz naprawdę stylowo. Jeszcze odmiennym wzorem mogłaby być imitacja ściany z piaskowca – w tym przypadku poszczególne kamienie są stosunkowo szerokie, lecz płaskie.
Warto jest zakupić tapetę flizelinową, gdyż gwarantuje ona niezwykle łatwy oraz szybki montaż, nie rozciąga się oraz maskuje niewielkie pęknięcia na ścianie. Wykorzystane Kolory są niezmywalne oraz wytrzymałe na funkcjonowanie promieni słońca. Jeżeli z kolei wzór zauważalny na tego typu fototapecie po prostu nam się znudzi, możemy ją prędko zdemontować nawet na sucho.

Warto wspomnieć, że w przypadku tapety przedstawiającej jakikolwiek mur, należałoby zakupić odmianę trójwymiarową, gdyż to doskonale polepszy wrażenia wizualne takiego produktu.

Comments are closed.