Press "Enter" to skip to content

Decydując się na wymianę podłogi, nie można zapomnieć o listwach przypodłogowych

Efekt końcowy zawsze rozbija się o drobiazgi. Zatem nie możemy zapomnieć o odpowiednim wykończeniu naszego mieszkania po remoncie.
Często bywa tak, że kiedy planujemy remont, myślimy, ile to może kosztować.

typ

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

Weźmy dla przykładu remont podłogi. Bierzemy zwykle pod uwagę to, ile wyniesie nas wylewka, panele i w sumie na tym kończy się nasza lista. A co z listwami wykończeniowymi? Są one dość ważne, gdyż bez nich remont będzie wyglądał na przerwany w połowie. I nieistotne będzie w tym momencie to, ile wydaliśmy na panele i czy były one kosztowne. Efekt końcowy będzie zniweczony. Zatem listwa jest również potrzebnym elementem, który musi być dopisany na listę remontowych wydatków. Pamiętajmy, że rodzajów listw jest na rynku mnóstwo.

Bez zwlekania zobacz tekst na stronie (https://www.lrg-lodz.pl/), w którym także przeczytasz wiadomości mówiące o prezentowanej na tej stronie kwestii. Na pewno jest w nim coś ciekawego dla Ciebie.

Możemy wybrać takie, które będą dość wąskie i niemal niewidoczne. Jednakże jeśli kochamy starodawny styl, to musimy wybrać taki rodzaj listwy, który będzie dość wyższy. Będzie się wtedy prezentował prawie jak w starych kamienicach. Kolor też jest istotny. Można wybrać klasyczną biel, w szczególności jeżeli taki jest kolor ścian w naszym mieszkaniu. Chociaż kolor listwy można także dobrać pod kolor podłogi. Wszystko uzależnione jest od tego, jaką wizję mamy w głowie. Warto zapytać specjalistę o radę. Wiele sklepów współpracuje z designerami wnętrz.

Możemy także przeglądnąć masę filmików oraz zdjęć w internecie. Pamiętajmy tylko o tym, aby odpowiednio wyliczyć, ile metrów listw będziemy potrzebować. To ważne, gdyż potem może być nam trudno dokupić taki sam model.