Press "Enter" to skip to content

Swoja firma to marzenie ogromnej liczby ludzi — mogą być nareszcie panem swojego losu

Masa osób decyduje się na to, żeby mieć swój biznes — to daje im ogromną satysfakcję.
Praca na czyjś rachunek i pod cudze rozkazy nie każdemu przypada do gustu.

Biokominek Brasa

Autor: Brasa
Źródło: Brasa

firmy

Autor: Startup Stock Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Są osoby, które szczególnie odczuwają potrzebę niezależności i pracy na swój rachunek. Z tego powodu podejmują decyzję o założeniu własnej firmy. I tu czasami przychodzi im się zderzyć z ciężką rzeczywistością. Muszą zgłosić swą działalność. Na szczęście w XXI wieku trwa to jedynie kilkanaście minut i można to załatwić online. Jednak powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że przyjdzie nam opłacać na przykład ZUS. Nim więc podejmiemy decyzję o rejestracji swego biznesu, to powinniśmy stworzyć wstępny biznesplan. W szczególności wtedy, jeżeli mamy w planach wynajmować lokal oraz zatrudnić ludzi. To w dużej mierze zwiększy koszta i przetrzymanie pierwszych miesięcy, nim pozyskamy zamówienia i pierwszych klientów, może okazać się trudne. Jednak nie wolno się poddawać. Jeżeli podjęliśmy decyzję o własnej firmie, to znaczy, że było nam to pisane.

Nie zwlekaj – najnowszy materiał (www.galeriaoswietlenia.pl/) już jest na naszej witrynie. Kliknij w wskazany link i tam odkryjesz masę dopełniających informacji na temat naszego inspirującego wątku.

Teraz musimy jedynie przeczekać najcięższy pierwszy rok. Potem będzie już lepiej. Istotną kwestią jest też skuteczna promocja (roznoszenie ulotek czy konkursy w mediach społecznościowych) i stworzenie profesjonalnej strony internetowej.

W tym celu musimy skontaktować się z dobrym web developerem, który przeprowadzi z nami wstępny wywiad. Ustali, na czym nam zależy i jakie mamy własne pomysły na stronę. Powinna być ona bowiem ciekawa, ale też intuicyjna.