Press "Enter" to skip to content

Remont – raz a porządnie, czyli najczęstsze błędy powielane podczas meblowania pierwszego mieszkania

Pięknie urządzony dom to życzenie każdego człowieka. Staramy się robić wszystko, by nadążyć za modą, dołożyć nasze własne poczucie stylu, a przy tym nie zaciągnąć kredytu bez dna.
sklepy z wyposażeniem meblowym prześcigają się w promocjach.

ogrzewanie
Bójka o klienta trwa w najlepsze. Czasami jednak zapominamy, iż mieszkanie musi być nie tylko piękne pod względem wizualnym, lecz również funkcjonalne. Małe meble z pewnością mają swój urok, aczkolwiek szafa 100 cm lepiej będzie wykonywała swoją funkcję. W dzisiejszych czasach bez wątpienia każdy klient znajdzie wyposażenie odpowiadający prywatnym wymaganiom. Jeśli jednak chcielibyśmy pomieścić cały majątek szybko rozrastającej się rodziny – być może najlepiej od samego początku wziąć pod uwagę taki mebel jak szafa 100 cm, rezygnując z komody. Bardzo kosztowny byłby kolejny remont w krótkim czasie, jeśli nowo umeblowany dom (tanie domy prefabrykowane) okazałby się mało funkcyjny. Z jednej strony pochłonęłoby to dużo niepotrzebnych kosztów, a ponadto naraziłoby właścicieli na kłótnie, wynikające z zaburzenia pierwszej koncepcji stylizacji różnych pomieszczeń w domu. Bardziej stosownie jest od razu przemyśleć zarówno kwestię wizualną, jak również funkcjonalną.
szafa 100 cm

Autor: BMiz
Źródło: http://www.flickr.com
Dom powinien być oazą spokoju.

Jeżeli będzie urządzony roztropnie i ze smakiem, to z pewnością spędzimy w nim wiele lat spokoju i beztroski. Nie istnieje wszakże nic bardziej cennego niż rodzinne szczęście.

Comments are closed.