Press "Enter" to skip to content

Wiele osób ma taką pracę, że musi zmieniać ubranie na robocze i często także buty – w zakładzie powinno być miejsce przechowywania swych rzeczy

Jest wiele takich fachów, gdzie całkowicie przebieramy się przed rozpoczęciem swojej pracy. Nie chodzi zaledwie o zmianę bluzki. Zazwyczaj musimy przebrać się całkowicie.

meble socjalne

Autor: Leonora Enking
Źródło: http://www.flickr.com
dekoracyjna barierka balkonu

Autor: José Carlos Casimiro
Źródło: http://www.flickr.com
budynki

Autor: Aurélien JEANNE
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy dodatkowo dostajemy obuwie czy gogle na oczy oraz rękawiczki. Musimy to gdzieś przechowywać.

Znaczny procent zakładów posiada pomieszczenia zwane szatniami. Z reguły są tam nie same szafki i ławki, ale też toalety i prysznice. Zazwyczaj szatnie są rzecz jasna podzielone na męskie oraz damskie. Aby wyposażyć przebieralnie dla pracowników potrzebne będą oczywiście meble socjalne. Czasami są to same szafki, ale zwykle dodatkowo montuje się również specjalne półki przykładowo na kaski czy buty. Tego rodzaju meble muszą być wykonane z porządnych materiałów, gdyż powinny służyć długi czas. Zazwyczaj w szatniach są też kosze, gdzie pracownicy mogą wrzucać regularnie swe ubrania do dezynfekcji. W wielu fabrykach są także stołówki. Tam także potrzebne jest odpowiednie wyposażenie. Stoły oraz krzesła to nie wszystko. Niezbędne są również długie lady, przy których podawane jest jedzenie. Pracownik może wóWCzas przesuwać po niej tacę i zabierać z półek to jedzenie, na które ma chęć. Jedzenie Jedzenie liofilizowane w acana w przyfabrycznych stołówkach nie jest wyszukane, ale jest treściwe.

Przyrządza się regeneracyjne dania, aby ciężko pracujący ludzie nie chodzili głodni. Także w pokojach socjalnych, gdzie są niewielkie stoliczki, można zazwyczaj napić się kawy w czasie regulaminowej przerwy.

Comments are closed.