Press "Enter" to skip to content

Napędy drzwiowe – ich specyfikacje oraz sposób odróżniania

Na temat jako tako samych napędów drzwiowych jak to się okazuje po poprzyglądaniu sieci nie ma aż tak wiele informacji – znajdziemy za to niewiarygodnie sporo ich konkretnych przykładów, które posiadają różne kształty, barwy, a nawet i zastosowania, nie wspominając już o cenie za każdego z nich.

specjalista

Autor: iStock
Źródło: iStock
system alarmowy

Autor: Jan-Willem Reusink
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz dzisiejszy temat jak to bardzo łatwo się zorientować będzie w pełni obejmować wspomniane wyżej napędy – www.arapneumatik.pl/p-103-naped-liniowy-pneumatyczny-osp-p-standard-hoerbiger-parker-origa – drzwiowe, które wbrew pozorom – mimo aż tak małej ilości informacji w sieci internetowej – ukazują się w niewiarygodnie bogatej liczbie odmian. Ponad wszystko warto wiedzieć, że występują w różnych barwach – przede wszystkim odnajdziemy je w kolorach czerni, a także w połączeniu koloru czerwonego wraz z żółcią, chociaż powstały także niebieskie, czy szare. Każda spośród tych konkretnych barw bywa zwykle skierowana na jakiś konkretny rodzaj albo obszar drzwi. Dobrze jest mieć świadomość, że takiego rodzaju napędy – złap promocje na napędy drzwiowezobaczysz na tej stronie – drzwiowe, posiadają pewną dodatkową „funkcję”, którą jest niewątpliwie blokada. Jest ona zawarta w niewiarygodnie sporej liczbie modeli, bardzo wielu przedsiębiorstw je wytwarzających, jednak nie każda je posiada – zazwyczaj jeśli decydujemy się na zakup, to zwracamy swoją uwagę na cenę danego przedmiotu a w tym wypadku kupno napędu z blokadą będzie definitywnie bardziej drogie, lecz przy okazji również mocniej bezpieczne.

jeżeli chodzi o ceny za takie napędy, to dosłownie wszystko zależy od tego, czego w rzeczywistości potrzebujemy – jednakże kwota za dosłownie cały napęd (a nie tylko jakiś jego element) wyniesie nasze osoby nie mniej niż sto złotych. Co do górnego pułapu to zazwyczaj utrzymuje się on w obszarze 1500-1700 złotych, jednak ta granica dotyczy jedynie całych kompletów napędów razem z dodatkami.

Comments are closed.