Press "Enter" to skip to content

Dawno, dawno temu dziecięce i sypialniane pomieszczenia były nudne – dzisiaj tamte czasy minęły do lamusa i zapanował okres miłych naklejek na ściany

Dziś, gdy pokoje i sypialnie mogą prezentować się jak z katalogu, nie dziwi fakt, że każdy chce żyć w miłym otoczeniu. Nierzadko w sypialniach lub pokojach dziecięcych można zauważyć naklejki z hasłami o miłości, domu, przyjaźni, ale także z humorem o porządkach, sprzątaniu czy gotowaniu.

naklejki do sypialni

Autor: Fresno Fondo
Źródło: Atelier Nocca Design
ścianki

Autor: INVADO
Źródło: INVADO

Naklejki do sypialni małżonków często mówią o miłości. Są to często wiersze lub cytaty znanych mędrców tego świata.

Jeżeli interesuje Cię to zagadnienie, to odsyłam tutaj, ponieważ znajdziesz w tamtym miejscu dużo fascynujących Cię tematów, które są tam omówione.

Jeśli para ma duże poczucie humoru może wybrać naklejki drwiące na przykład z jej skrupulatności i jego nieporządku lub z jej śledzenia seriali i jego grania w gry online. Naklejki do sypialni nie muszą być bezwzględnie napisem, więcej o nich – tu więcej o naklejkach do sypialni. Mogą być ilustracją – sercem, piórem, łódką. Wszystkim co symbolizuje miłość i wierność, a także ulotność i życie w ogóle.

lokal

Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o
Naklejki dla dzieci są zgoła inne. Powinny być urzekające i miłe. Najczęściej są to ukochane postacie z kreskówek naszych pociech lub wspaniale napisane ich imiona razem z naklejką ulubionej maskotki.

Informacje o naklejkach dla dzieci

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com

Mogą to być także drzewa, na gałązkach których dziecko będzie przyczepiać ważne zdjęcia lub pamiątki.

Jeśli rodzice myślą o zmianie monotonnych ścian w sypialni pociechy, to naklejki dla dzieci są w tym wypadku nieprzeciętnym rozwiązaniem. Zanim jednak zatwierdzimy decyzję, warto przedyskutować ją z właścicielem pokoju. Jeżeli jednak uwzględnimy jego sugestie, naklejki będą podobać się wszystkim.

Comments are closed.