Press "Enter" to skip to content

Pogotowie szklarskie

Każdy, kto potrzebuje informacji o usługach szklarskich lub chciałby uzyskać poradę ekspertów w zakresie obróbki szkła powinien bez wahania odwiedzić stronę gdzie znajdzie nie tylko wskazówki doświadczonych sprzedawców ale także będzie mógł porozmawiać i zadać wiele pytań na forum.

szkło

Autor: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Źródło: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Nikt dokładnie nie wie kiedy i gdzie dokładnie wynaleziono szkło. Prawdą jest, że zainteresowanie szklanym kruszcem systematycznie wzrasta. Jego walory estetyczne od dawna cieszą ludzkie oko. Szkło jest bardzo pożądane przez architektów i projektantów wnętrz.

Poszukujesz użytecznych informacji? To dobrze, ta strona internetowa (http://www.francke-art.pl/meble-metalowe/lozka/nowoczesne/) na pewno Cię zainteresuje, ponieważ są tam dużo niezwykle interesujących danych.

Świetnie współgra z większością elementów wyposażenia pomieszczeń.

Dla niektórych ludzi praca ze szkłem to nie tylko szara codzienność to także pasja.

Niejeden z nas marzy o pracy w dziedzinie, która będzie jednocześnie spełnieniem marzeń. Zdecydowanie lepiej jest zajmować się czymś, co sprawia nam satysfakcje i w czym można się spełnić zawodowo. To właśnie tacy ludzie współtworzą Hurtownię szkła okiennego Elmar.

Wieloletnie doświadczenie w branży szklarskiej zdobyte w trakcie pracy w dużych, szklarskich zakładach pozwoliło Elżbiecie Wałuszko na podjęcie odważnej decyzji o założeniu własnego Centrum obróbki szkła. Na rynku szklarskim firma istnieje od 2000 roku. Posiadamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży szklarskiej oraz bogatą paletę usług. W trakcie wielu lat pracy cały czas rozwijamy swoje umiejętności w dziedzinie szkła i jego obróbki.

Centrum Szkła mieści się we Wrocławiu przy ul. Rękodzielniczej 14.
Posiadamy bogatą ofertę skierowaną do klientów hurtowych jak i. detalicznych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania. Nasi pracownicy uczestniczą regularnie w szkoleniach aby móc zaproponować Państwu nowinki ze szklanego świata. Bardzo chętnie służymy poradą. Naszym mottem jest hasło: „Niemożliwe rzeczy wykonujemy od ręki a cuda zajmują nam trochę więcej czasu.” Dzięki rzetelności świadczonych przez Nas usług zyskaliśmy stałe grono zadowolonych klientów na obszarze całej Polski, które cały czas się powiększa.
Oferta Centrum szkła zawiera niezwykle bogatą gamę wysokiej jakości produktów.

Nasza oferta zawiera między innymi kabiny prysznicowe, drzwi szklane, lustra na wymiar, orazszyba do kuchni i wiele innych.

Do montażu używamy okuć ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nasze realizacje są najwyższej. Kabiny prysznicowe i drzwi szklane realizujemy uwzględniając pomysły naszych klientów ze szkła hartowanego co znacznie polepsza bezpieczeństwo.
Ponadto wykonujemy lustra na wymiar oraz szyby do kuchni, a także szklane ekrany na ścianę do kuchni i innych pomieszczeń z lakierowanego szkła – Lacobel. Lacobel występuje w szerokiej gamie kolorystycznej ponad 30 kolorów.

Nasze szkło kominkowe jest żaroodporne i wytrzymuje temperaturę nawet 800°c. Docinamy szyby kominkowe pod konkretny wymiar drzwiczek. Dodatkowo do montażu posiadamy w swojej ofercie taśmy samoprzylepne czy też sznury kominkowe w zestawie z klejem.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 oraz w soboty od 8 do 13.
By odwiedzić nasza stronę wystarczy kliknąć w poniższy link: szklarz (szklarz wrocław) wrocław.

Jednak żeby sprostać w pełni Państwa oczekiwaniom także w nocy uruchomiliśmy usługę Pogotowia szklarskiego. Jeśli więc jesteś ofiarą włamania bądź innego aktu chuligaństwa w wyniku, którego stłukła się Twoja szyba zadzwoń do nas niezależnie od pory dnia czy nocy, a niezwłocznie przyjedziemy.

Comments are closed.