Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób można na własną rękę wykonać własny kubek ze zdjęciem?

Napoje tego typu jak herbata czy też cappuccino zazwyczaj pijemy bądź to w zwykłych szklankach, lub w kubkach, jakie mają co najwyżej wydrukowane nasze imię. A przecież w żadnym wypadku nie musi tak zostać.

Globalna mapa infekcji

Autor: PRowokacja Agencja Public Relati
Źródło: PRowokacja Agencja Public Relations
Każdego dnia rano mógłby witać nas przy tej czynności promienisty uśmiech naszych dzieci patrzących wprost z trzymanego przez nas w ręku stylowego kubka.
Jest to możliwe dlatego, że aktualnie moglibyśmy zlecić wykonanie tego typu pamiątki jak kubek ze zdjęciem. Mogłaby to być niemalże dowolna fotografia, np. z naszych wakacji lub takie, jakie upamiętnia jakąkolwiek rodzinną zabawę (urodziny naszej pociechy). Tego typu kubki mogłyby być produkowane przy pomocy techniki sublimacji termicznej. Konieczne są oczywiście odpowiednie urządzenia, zatem między innymi drukarka, jaka ma tzw. tusz sublimacyjny, prasa transferowa czy też surowce dostosowane do sublimacji.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź tutaj gryzaki dla psów inne tego typu materiały – one również są godne uwagi.

Należy przygotować w laptopie odpowiedni schemat. Potem trzeba zrobić wydruk na specjalnej drukarce (na specjalnym papierze) projekt, który chcemy wydrukować na kubku. W następnej kolejności kubek trzeba włożyć do prasy transferowej razem z uprzednio wydrukowanym projektem. Potem pod wpływem temperatury tusz przekształca się w gaz i przenika do poliestru, jakim nakryte są surowce do sublimacji.

Jeżeli cały proces zdaje ci się skomplikowany, to pamiętaj, że dla specjalistów nie tworzy on żadnego problemu.

Oczywiście dobra firma jest w stanie zrobić tego typu kubek ze zdjęciem za naprawdę małe kwoty (rzędu ok. piętnastu złotych) w niezwykle krótkim czasie. Z tego też powodu przez wzgląd na wszystkie szczegóły, może lepiej byłoby przekazać sprawy profesjonalistom.

Comments are closed.