Press "Enter" to skip to content

Chcesz otworzyć firmę związaną z transportem? Można kupić używane wozy, by okazało się taniej

Transport oraz spedycja to dwie dynamicznie rozrastające się z sfery. Powiązane jest to z ogromnym zapotrzebowaniem na transportowanie niezbędnych artykułów. Firm transportowych w naszym kraju wciąż przybywa, co roku powstają nowe jednostki. To znakomity pomysł na biznes, jednakże nie da się zaprzeczyć, że wymaga znacznych nakładów pieniężnych, które w większości pochłania zakup odpowiednich wozów.

samochód transportowy

Autor: Sunset Removals
Źródło: http://www.flickr.com

Planujesz uruchomić firmę spedycyjną? Powinieneś postarać się o flotę samochodów
Sprawna oraz pewna flota wozów stanowi podstawę działalności wiążącej się z transportem, więc gdy zamierzamy uruchomić taką firmę, musi to stać się naszym priorytetem. Oczywiście można rozpocząć od małej liczby tirów, niemniej jeśli będziemy mieli więcej wozów, będziemy mogli wziąć więcej zleceń i nasza działalność szybciej przyniesie zyski. W wypadku jeżeli nie posiadamy gotówki na ciągniki siodłowe oraz naczepy, możemy pomyśleć o leasingu czy dzierżawie wyposażenia lub uwzględnić w naszych planach sprawunek używanych wozów.

Wybierz dobrą markę
W momencie, jeśli planuje się nabyć samochody do swej floty spedycyjnej, najlepiej rozejrzeć się za sprawdzonymi markami, jak choćby DAF LF. Daf to znana oraz ceniona w całym świecie marka, której samochody z powodzeniem bywają wykorzystywane w transporcie kołowym. Producenci wspomnianej marki dokładają starań, żeby konstruować wozy pewne, bezpieczne, a także nowoczesne. Kierowcy wybierający pojazdy marki Daf są usatysfakcjonowani dokonanym zakupem. Ponieważ marka ta występuje na polskich drogach od wielu lat, teraz można nabyć też używane ciągniki siodłowe tej firmy.

transport

Autor: Jean-Pierre
Źródło: http://www.flickr.com

Można nabyć używane, lecz trzeba uważać
Alternatywa nabycia używanego ciągnika siodłowego czy naczepy jest bardzo korzystna dla właściciela firmy, bowiem pomaga zaoszczędzić dużo pieniędzy, jednakże należy zachować rozwagę. Co najważniejsze: należy starannie skontrolować stan techniczny wozu, którym się interesuje, aby przekonać się, czy będzie mógł jeszcze trochę pojeździć.

Nie zwlekaj! Jeśli zainteresował Cię nasz opis, to czytaj również wycinanie dpf następne treści na ten materiał. Opracowaliśmy je dla Ciebie z chęcią.

Warto także dokładnie porównać ceny, gdyż może okazać się, że za niewielką dopłatą kupi się nowy wóz.

Comments are closed.