Press "Enter" to skip to content

Dlaczego opakowanie ma spore znaczenie? Co to jest opakowanie zwanego doypacks?

Wiadomo, że nie sam produkt ma duże znaczenie, lecz także jego opakowanie. To od wyglądu zewnętrznego często zależy, który artykuł klient kupi.

kurtki

Autor: surtr
Źródło: http://www.flickr.com

Wytwórcy prześcigają się w tworzeniu ciekawych graficznie oraz pod względem kształtu czy praktyczności opakowania.

doypacks

Autor: Krzysztof Brożyna
Źródło: http://www.flickr.com
Wydają na dość spore pieniądze, aby w taki sposób uczynić bardziej atrakcyjnym swój produkt. Ta wspomniana praktyczność, jeśli chodzi o użytkowanie ma tutaj bardzo duże znaczenie. Tak jest z z różnymi artykułami.

Jeżeli pragniesz poszerzyć swoją znajomość rzeczy w tym zakresie, to czytaj tu kołnierze szyjkowe kolejne treści. Trzeba wejść w ten link.

Warto wspomnieć opakowania na kosmetyki. Na przykład kupując duże, ekonomiczne opakowania chcemy móc wygodnie korzystać z danego kosmetyku. W przypadku dużych butli szamponów albo balsamów jest to szczególnie niewygodne. Dlatego bardzo wygodną rzeczą jest specjalna pompka, która sprawia, że korzystanie jest łatwiejsze. Już częściej opakowania na kosmetyki więcej pomocy posiadają tego typu zamykanie z pompką, co jeszcze niedawno było dość trudne do kupienia.

Klienci cenią sobie możliwość prostego zamykania i chowania danych produktów. W ten sposób, aby po otwarciu móc wygodnie dany produkt zamknąć oraz bezpiecznie przechować. Często bowiem nie zużywamy całej porcji za jednym razem. Tak jest na przykład z różnego rodzaju przekąskami w większych opakowaniach, albo różnymi sosami. Opakowania doypacks, które są wciąż bardziej popularne, na pewno ułatwią przechowanie produktów. Można je też wygodnie nosić w torebce i nic się nie wysypie. Opakowania doypacks są zrobione tak, że mimo iż są giętkie, to pod spotem posiadają twardy zgrzew, który umożliwia postawienie takiego opakowania w pionie. Poza tym mają praktyczne zamykanie w postaci struny, lub zakręcanego korka. Taka wygoda na pewno ma wpływ na częstość wybierania produktów w tego typu opakowaniach.

Comments are closed.