Press "Enter" to skip to content

Produkty dla oczekującej dziecka mamy i pojawiającego się na świecie maleństwa.

Są takie akcesoria dla przyszłej lub świeżo upieczonej mamy i jej malucha, które usprawniają wiele codziennych zajęć. Teoretycznie wiemy o tym że są, ale nie zawsze jesteśmy przeświadczeni co do ich funkcjonalności czy dobrego działania. Analizujemy kilka z nich z myślą o tym, iż spostrzeżenia i uwagi będą przydatne.

poduszka wałek

Autor: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
Na początek pod lupę bierzemy rogale do karmienia, które można nabyć zarówno w internecie, jak i każdym sklepie z produktami dla maluchów.

Chcesz przeczytać coś podobnie interesującego? Super, ta strona www dzień kundelka na pewno będzie dla Ciebie pożyteczna, gdyż odnajdziesz tam sporo tego typu danych.

(zobacz sklep). Ten rodzaj podusi jest bardzo wielofunkcyjny i przyda się zarówno mamie, jak i maleństwu. Oczywiście jego podstawową funkcją jest pomoc w przybraniu wygodnej pozycji do karmienia, a tym samym – odciążenia kręgosłupa i rozluźnienia ramion i karku, lecz przyszła mama może go używać będąc jeszcze w ciąży, nawet w ostatnich chwilach przed porodem. Może na podusi relaksować plecy lub opuchnięte nogi. Kiedy dziecko już będzie na świecie, poza karmieniem w podusi tego typu, rogal może znaleźć zastosowanie przy troszkę starszych dzieciach przy nauce siadania lub do umieszczania maluszka wewnątrz rogala.

Gdy zainteresował Cię przedstawiony temat, odwiedź serwis pasteryzacja mleka pełnego dla cieląt, gdzie odnajdziesz obszerne info. Poszerz swoje wiadomości.

Leżące albo siedzące w rogalu dziecko zabezpieczone jest z trzech stron, dzięki czemu wiemy, że jest bezpieczne. Początkowo możemy sadzać maluszka na kilka chwil, a później wydłużać ten czas.

Warto mieć dwie takie poduchy na zmianę i wybrać podusię z bawełnianą poszewką łatwą do zdejmowania dzięki zamkowi błyskawicznemu lub ukrytym w szwie napom. Żeby poducha była dość stabilna, lecz równocześnie miękka i sprężysta, wybierzmy tą wypełnioną antyalergiczną włókniną silikonową. Rogale do karmienia wydają się być bardzo użyteczne i z pewnością zdadzą egzamin w wielu sytuacjach. Paniom w zaawansowanej ciąży pomoże rodzaj kojca ciążowego. Ułatwia on spanie czy relaks, gdy duży brzuch daje o sobie znać i mocno obciążą kręgosłup. To świetna propozycja głównie dla tych pań, które przytyły w ciąży więcej niż 12 kilo.

Termofor, miś pluszowy

Autor: home&you
Źródło: home&you
Przy różnego rodzaju bólach sprawdzą się również termofory do miejscowego nagrzewania ciała. Jeżeli nabędziemy gumowy termofor w bawełnianym etui, zyskamy bardzo wielofunkcyjny przedmiot – można położyć go na bolącym brzuszku malucha gdy podajemy napar z kopru włoskiego, można zagrzać nim stopy gdy karmimy, można położyć go na naszym brzuchu i wykonywać ćwiczenia napinające, by szybciej wrócić do figury sprzed ciąży. Występują też nieco inne termofory, których nie wypełnia się ciepłą wodą, lecz podgrzewa się jego wkład na przykład w mikrofalówce czy w piekarniku. Podgrzanie zajmuje nieco więcej czasu, ale ten termofor dłużej trzyma i oddaje ciepło, co jest jego ogromną zaletą.

Wybór produktów dla mamy i dziecka na rynku jest ogromny. Zorientujmy się w ofercie sklepów, zorientujmy się, co sprawdziło się w przypadku naszych znajomych i podejdźmy do naszych zakupów z głową.

Comments are closed.