Press "Enter" to skip to content

Jak wyposażyć swój magazyn

Wyposażenie swojego magazynu to sprawa kluczowa, której najlepiej poświęcić nieco czasu. W dzisiejszych czasach wybór odpowiednich regałów do magazynu może przyprawić o duży ból głowy. Antresole magazynowe czy pokaźne przemysłowe regały? Aby uniknąć pomyłki przy nabywaniu antresol magazynowych najlepiej zapoznać się bliżej z markami robiącymi takie regały oraz z ich przeznaczeniem.

rolkowe transportery w przemyśle

Autor: Schüco
Źródło: Schüco

Antresole magazynowe ,takie jak przykładowo: zabudowy piętrowe, regały półkowe piętrowe wraz korytarzami roboczymi, to zdecydowanie świetne rozwiązania dla wszystkich magazynów o sporym oraz zróżnicowanym asortymencie. Nadają się one w branżach motoryzacyjnych, elektrycznych, jak również elektrotechnicznych, dystrybucyjnych, takich jak chociażby sklepy internetowe. Takie Antresole magazynowe Oparte są czasami na regałach półkowych lub niektórych regałach paletowych. Dużo zależy tu bowiem od odpowiedniej charakterystyki konkretnego towaru i od branży. Wysokie poziomy tychże regałów są obsługiwane z pomocą korytarzy roboczych przymocowanych bezpośrednio do konstrukcji regałów półkowych.

takie przenośniki na rolkach tu zastosowaliśmy

Autor: KNAUF
Źródło: KNAUF

Mogą do nich dosięgnąć rozmaitego rodzaju przenośniki rolkowe bądź taśmowe. Zaletą antresol i regałów półkowych okazuje się ogromne użycie przestrzeni wolnej magazynu, a również możliwość składowania w nich niesamowicie rozmaitych przedmiotów. Regały półkowe są przy tym niezwykle trwałe i ładnie się prezentują. Zrobione choćby ze stali ocynkowanej, dobrze pasują do większości hal magazynowych. Najlepszym posunięciem będzie nabycie tylko popularnych modeli regałów i tych cenionych przez grono użytkowników.

Czy ten tekst Ci się podoba? Jeżeli tak, to aby zdobyć zbliżone dane na podnoszony temat, spójrz na informacje (http://www.maragency.pl/kategoria/retencja—rozsaczanie/tunele-rozsaczajace/20), one niewątpliwie także przykują Twoją uwagę.

Ważne, by takiego rodzaju antresole magazynowe czy regały były zbudowane pieczołowicie i odznaczały rzadko spotykaną dbałością o wszelkie szczegóły. Warto mieć na uwadzę, że nawet drobne błędy konstrukcyjne mogą zaważyć nad ich funkcjonalnością i spowolnić pracę w magazynach. Dobra iwielka firma zajmująca się sprzedażą regałów magazynowych posiadać powinna ogromnie duży wybór wysokiej klasy produktów tego typu. Takie meble wcale nie muszą być za drogie.

Zwyczajowo jednaknajlepiej nie żałować pieniędzy na niezbędne przedmioty do magazynu. Należy postawić na takie antresole, które najbardziej ułatwią pracownikom ich pracę. Ogromną ilość przykładów konkretnych modeli regałów magazynowych da się wyszukać w necie wpisując chociażby hasło regały półkowe. W ten sposób da się otrzymać cenne informację o ich rozmiarach, arównież dostać odpowiedź chociażby na pytanie, które regały przemysłowe są najwytrzymalsze. Czytaj więcej o tych przenośnikach tutaj –

Comments are closed.