Press "Enter" to skip to content

Co z ozdobami w biurze?

Miejsce pracy, podobnie jak wszystkie inne pomieszczenia, potrzebuje dobrej aranżacji. Jak to rozumieć w tym przypadku? Z pewnością konieczne będą funkcjonalne elementy wyposażenia, które pozwolą na komfortowe funkcjonowanie i szybkie wykonywanie profesjonalnych zadań. Jeżeli nie działasz bezpośrednio z klientami, praktyczność wyposażenia powinieneś potraktować jako priorytet. Liczy się wówczas wygoda, a nie sposób, w jaki Twoje biuro będzie się przedstawiać dla klientów.

w biurze

Autor: K2 Space
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście minimum wizualnych atutów i tak powinieneś zachować, aby samemu Ci się dobrze pracowało. Jeśli jednak z reguły przyjmujesz konsumentów i Twoje biuro jest również obszarem obsługi klienta, względy wizualne odgrywają zdecydowanie ważniejszą funkcję. Wówczas dobra aranżacja miejsca pracy oznacza nie tylko wygodę, ale również jest swoistą wizytówką. Przecież osoby, które wejdą do Twojego biura od razu ocenią to, jak prezentuje się Twoje biuro i czy świadczy dobrze o Twojej firmie.

Jak więc działać, by biuro wyglądało dobrze i natychmiast powalało gości swoim urokiem? Najważniejsze dla estetyki są oczywiście dobre dekoracje. Na które ozdoby dobrze jest postawić? Wszystko zależy od tego w jakim charakterze pracujesz. Zwykle jednak ozdoby są wykorzystywane do zbudowania prestiżu. Aby osiągnąć takie wrażenie wybierz sztukę modernistyczną. Rzecz jasna zawsze można wybrać obrazek rzeczki czy fotkę kota nad biurkiem ale w ten sposób nie wykreujesz prestiżu. Jeśli wybierzesz taki czy inny typ nowoczesnej abstrakcji, miejsce pracy będzie wyglądało o wiele bardziej ciekawie. Wszyscy zauważą, że jest urządzone w dobrym guście.

Do tego idealnie sprawdzają się drogie ozdoby na biurko. Dowolne kosztowne, nowoczesne stojaki czy zszywacze robią wrażenie na każdym. Pamiętaj, że jednak aranżacja miejsca pracy (zobacz znacznie więcej: sposób na aranżację miejsca pracy) to również umiar. Jeden lub ocieplenia poddaszy kraków dwa dodatki to wystarczają ilość, nie musisz nimi zawalać całego blatu.

Comments are closed.