Press "Enter" to skip to content

Kup sobie dobry pojazd nienowy

W dzisiejszych czasach, nie mając samochodu jesteśmy przywiązani do jednego punktu, zwłaszcza w małych miejscowościach, gdzie komunikacja miejska nie ma bardzo rozwiniętej trasy przewozów.

Auto

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Odkup pojazd
Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na nowy samochód u dilera samochodowego. Wyjściem na nieobecność tak dużej gotówki są auta używane! Spraw sobie auto, które już uprzednio miało innego właściciela. Możesz udać się do komisu i tam obeznać się z ofertą, lub ( licytacja pojazdów ) o własnych siłach zorientować się w propozycji sprzedawców, na różnego rodzajach portali aukcyjnych. Ustal wymagania, pozwoli to produktywniejsze wyszukiwanie propozycji.

Jeżeli opisywane w tym wpisie omówienie bardzo Cię zajęło, to zalecam to opracowanie (http://myj-car.pl/detailing/) – ono jest tak samo emocjonujące, jak artykuł, który właśnie czytasz.

Jeśli namyślisz się na któreś z zaprezentowanych pojazdów, umów się na lustrację mechaniczną w zakładzie mechanicznym. Jest to szalenie istotne – ratuje przed zamaskowanymi wydatkami (sprawdź przykłady). Masz pewność, że w następnych latach nie będziesz potrzebował zrobić drogiej naprawy i unikniesz przed nieuczciwym sprzedawcą. Dobrze wybrana strona o motoryzacji pozwoli Ci w szukaniu potrzebnych wiadomości.

Importowane auta używane
Znaczącą zaletą pojazdów zza granicy jest fakt, że są one w lepszej formie, są młodsze, mają mniejszy kilometraż, są lepszej marki. Ich mniejsze zużycie następuje z powodu lepszego stanu dróg, a także dlatego, że użytkownicy cudzoziemscy często wymieniają pojazdy na lepsze. Miej świadomość, że po zakupie pojazdu należy je zewidencjonować w właściwej placówce (odwiedź stronę). Ponad to trzeba zgłosić się w firmie ubezpieczeniowej, w której kupimy właściwy zestaw ubezpieczeń. Obligatoryjne jest ubezpieczenie OC, czyli Odpowiedzialność Cywilna, AC jest już nadprogramowe i chroni przed odpowiedzialnością za wypadki zależne od losu, np. przywłaszczenie czy popsucie auta w zderzeniu ze zwierzęciem.

Comments are closed.