Press "Enter" to skip to content

Dlaczego telebimy są wykorzystywane w trakcie odbywania się dużych imprez masowych?

Telebimy to ekrany wizyjne, które pokazują pełnokolorowe obrazy. Używa się ich, jako nośnik reklam wielkoformatowych oraz podczas dużych wydarzeń masowych. Urządzenie to stało się niebywale sławne i od długiego czasu mało które wydarzenie może odbyć się bez jego zastosowania.

koncert na ekranie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Zastosowanie telebimu przynosi wiele korzyści. Ma on dużą przewagę nad innymi metodami pokazywania obrazów w wielkich rozmiarach. W przeciwieństwie do projektorów, czy wielkoformatowych ekranów plazmowych niezależnie od warunków meteorologicznych takich, jak słońce lub ulewy, zawsze ukazuje klarowny i widoczny obraz. Wiedzą o tym organizatorzy ogromnych eventy masowych, którzy praktycznie zawsze używają telebimów (poznaj więcej). Niezależnie od rodzaju imprezy na jakie się wybieramy obraz przedstawiany na telebimie jest bardzo przydatny. Podczas imprez sportowych, jak np.

Poszukujesz ciekawych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa (leaderlogistics.pl/) z pewnością Cię zaciekawi, gdyż są tam wiele bardzo interesujących danych.

zawody w narciarstwie alpejskim, widz ma możliwość oberwowania całych zjazdów sportowców na wielkim ekranie, bowiem na żywo widzialna jest jedynie końcówka trasy narciarskiej. Identyczna sytuacja ma się w przypadku występów i festiwali muzycznych.

reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl
Muzycy grający na scenie często nie są zauważalni z końcowych rzędów widowni. Dzięki telebimowi słuchacze mają możliwość nie tylko wysłuchać hitów swojej ulubionej gwiazdy, ale również ujrzeć w przybliżeniu, jak wygląda na żywo i prezentuje się na scenie. Telebim miał również swoje zastosowanie w trakcie organizacji tzw.nasze serwisy www – (kliknij jeger.pl/pl/399-farby-do-drewna)stref kibica na Euro 2012 w Polsce w piłce nożnej. Dzięki niemu mnóstwo fanów sportu, którym nie udało się nabyć wejściówek na mecz mogło zebrać się w większym gronie i wraz z innymi kibicami doświadczyć wielkich emocji, obserwując mecz oraz konsumując piwotudzież jedząc różnego rodzaju przekąski

Jak widać telebimy (link referencyjny) sprawdzają się rewelacyjnie nie tylko w akcjach reklamowych, ale jednocześnie są niezwykle pomocne przy organizacji ogromnych imprez. Niezależnie od warunków zachowują rewelacyjną jakość obrazów i bardzo dobrze wykonują swoje zadanie. Sprawiają, że wydarzenie jest o wiele bardziej atrakcyjniejsze i przyciąga mnóstwo widzów.

Comments are closed.