Press "Enter" to skip to content

Nowa oferta banku

Większa część osób zarabiających ma jakieś oszczędności. Zwykle są one ulokowane na normalnym rachunku i nie mamy z nich większych korzyści.

Właściwym wyjściem jest ulokowanie środków na lokacie. Nie daje to kokosów, ale mamy pełne przekonanie, że suma się cokolwiek podwyższy. Takie dodatkowe finanse mogą się przydać, zwłaszcza że nic nas to nie kosztuje. Inwestycja o ciekawym oprocentowaniu gwarantuje nam spokojne odkładanie i pomnażanie własnych kapitałów.

Banki przewyższają się w propozycjach nowych produktów bankowych. Żeby zapoczątkować odkładanie na lokacie wystarczy złożyć wniosek w BGŻ Optima. W ten sposób zaczynamy oszczędzanie. Kiedy pieniądze są nam niezbędne niespodzianie, przed terminem zakończenia lokaty, zdołamy anulować umowę, a fundusze do nas wrócą w nie mniejszej kwocie niż ta, którą zdeponowaliśmy. Jeśli natomiast nie będziemy musieli korzystać z zainwestowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy terminu lokaty, zyskamy naliczone od umieszczonej sumy odsetki.

pieniądze

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Lokata Bezkarna to optymalna propozycja dla nowych klientów otwierających konto osobiste BGŻ Optima spajające niebywale solidne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków bez straty naliczonych odsetek. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a wypracowane procenty i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną jest w stanie otworzyć osoba, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy w BGŻ Optima i nie była posiadaczem owego konta. Jeżeli osoba nie wykona owego wymogu, tworzona lokata jest standardową 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje na portalu Bezkarna jest inwestycją terminową, nieodnawialną, inicjowaną w złotych polskich. Wolno założyć wyłącznie jedną lokatę, a po jej zwieńczeniu, naliczone procenty są przenoszone na konto.

W przypadku zerwania inwestycji przed czasem, oddawany jest kapitał, także procent w sumie równej 100% kwoty odsetek naliczonych od dnia otwarcia inwestycji do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włącznie. Od naliczonych procentów zostanie pobrany podatek (zobacz limit darowizny) od zysków kapitałowych zgodnie z aktualnymi formułami prawa. Oferta BGŻ Optima wyraźnie wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą informacją dla nas, nabywców.

Comments are closed.