Press "Enter" to skip to content

Baza fantastycznych projektów wnętrz

Nie przepadasz za jarzeniowymi, intensywnymi, soczystymi kolorami? W takim razie zdecyduj się
postaw na klasyczne kolory – urządź swoje mieszkanie w odcieniach szarości. Jesteśmy pewni, że wcale nie oznacza to, że przestrzeń będzie bura i bez życia.

salon

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy dobrać do niej oryginalne, mocne odcienie dodatków. Dzięki temu wyczarujemy ponadczasową przestrzeń, która nie będzie jedynie wymysłem chwilowej mody.
Kiedy już wybierzesz najciekawsze barwy grafitu, powinieneś pomyśleć jak pomalujesz konkretne ściany. Masz tu co najmniej kilka możliwości do wyboru. Pierwsza jest najprostsza – cztery ściany w jednakowym odcieniu (przejdź na strone). Drugą opcją jest wybrać dwa odcienie szarości, jaśniejszy i ciemniejszy. Trzecią z naszych propozycji jest pomalowanie trzech ścian w tym samym kolorze, a na czwartej naklejenie fototapety. Wtedy zyskamy interesującą i rzadko spotykaną przestrzeń. Wybierając którąś z powyższych możliwości przemyślmy jaką przestrzenią dysponujemy, czy mamy duże czy małe pomieszczenia.
Gadżety do szarych ścianpowinny być także w stonowanych odcieniach.Naturalnie możemy poszaleć z krzykliwym kolorem, jednak weźmy pod uwagę, że nie będzie on komponował się. W pierwszej kolejności wybierz te w kolorach beży i stali. Doskonale będą wyglądały naczynia z chromowanej stali, srebrna zastawa stołowa, czy przeźroczyste szklane. Myśląc o meblach najlepiej postawić na naturalne drewno, albo inne tworzywo – poliwęglan komorowy bezbarwny w barwie czerni, brązu bądź bieli. Kreatywne aranżacje szarych pokoi znajdziemy ba blogu lovingit:

Comments are closed.