Press "Enter" to skip to content

Ogromna zmiana w jakości oświetlenia. Już dziś pomyśl o przejście z oświetlenia z tradycyjnego na technologię led

Dawno, dawno temu, kiedy nie było oświetlenia świat przedstawiał się zgoła odmiennie. Od kiedy jednak Edison wynalazł żarówkę, zaczęła się dla ludzi nowa era. Codzienne życie ludzi odmieniło się diametralnie, a cykl dnia nie był wyznaczany przez wschody i zachody słońca, ale poprzez nasze upodobania.

Żarówki LED

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com
Od momentu wynalezienia żarówki upłynęło już jednak tyle czasu, że od tej pory odkryto całkiem nową technologią, ktorą jest led rgb . Technologia led to najnowsze osiągnięcie ludzkości. Jak mówią dostępne badania, za jakiś czas diody led będą w stanie całkiem zawojować rynek oświetleniowy, mogą być dzięki temu bardzo powszechnym produktem. Wiadomo jednak, iż żarówki led 12v posiadają dobre i złe strony (sklep z oświetleniem LED Z pewnością dużą wadą jest fakt, iż są one dość wrażliwe na złe zasilanie. Szkody mogą powodować chociażby przepięcia. Oznacza to, że jeżeli na linii będzie jakieś zwarcie, to nasza żarówka może nie nadawać się później do użytku. Tym samym ich użytkowanie wymaga sporej ostrożności.

Sporą wadą tych oświetlenia jest to, iż radiatory mocnych żarówek są zbyt sporych wymiarów, dlatego ich położenie w normalnych konstrukcjach zdarza się być problemem. Na szczęście wciąż sporo jest zalet. Są one bardzo energooszczędne, co polepszy twój domowy budżet, gdyż opłaty za prąd będą sporo niższe, jednocześnie działają proekologicznie. Oszczędzają dziesięć razy więcej energii niż gdybyśmy używali tradycyjnych żarówek. Jest to dzisiaj Świetne źródło oszczędności energii elektrycznej.

Lampki ledowe

Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
Takie rozwiązania cechują się również niewielką emisją energii cieplnej, nie nagrzewają się do wysokich temperatur, tak więc przypadkowy kontakt nie będzie wiązał się z bólem. Są one niezwykle odporne na wstrząsy oraz różne inne uszkodzenia mechaniczne.

Zapewniamy Ci darmowy wgląd (http://www.marmex.pl/szafa-dla-dziecka/) do nowych bardzo atrakcyjnych wiadomości, które znajdują się na innej stronie. Trzeba tylko kliknąć w ten link.

Niektóre osoby narzekają na barwę światła takich żarówek, tymczasem może on być różnorodny. Ledy to po prostu naturalna kolej rzeczy rynku oświetleniowego, już za jakiś czas wszystkie dostępne produkty będą wytwarzane zgodnie z ich wymogami. Warto więc rozważyć ten zakup już dziś.

Comments are closed.