Press "Enter" to skip to content

Gdzie umieścić przyciągające uwagę ogłoszenie? Rodzaje zamieszczanych ogłoszeń

Rodzaje ogłoszeń to temat rzeka. Gdzie wrzucić nasze aby było atrakcyjne dla odbiorcy? To oczywiście zależy, czego ogłoszenie dotyczy i jak szybko chcemy się konkretnej rzeczy pozbyć albo ją znaleźć.

tablica

Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli musimy coś sprzedać, na przykład rower lub auto, możemy dać ogłoszenie na tym przedmiocie – np. w oknie w aucie. Kiedy chcemy sprzedać przedmioty domowego użytku całkiem dobrej jakości, możemy dać ogłoszenie na powszechnie znanym portalu aukcyjnym albo na stronie z ogłoszeniami. Wiele ludzi wklepuje na przykład „Olsztyn ogłoszenia” i ma pełną listę wyników, spośród których wybiera te najlepsze (tablice ogłoszeń w olsztynie). Oczywiście, im więcej dodatkowych słów dopiszemy, tym trafniejsze będą otrzymane wyniki. Oczywiście umieszczenie ogłoszenia w lokalnej gazecie również wchodzi w grę (zwłaszcza bezpłatnej, jedynie z reklamami, artykułami sponsorowanymi i ogłoszeniami), ale dotrze ono do odbiorców znacznie później, jeżeli gazeta jest wydawana na przykład raz na tydzień. Jeżeli mamy sporo przedmiotów, których już nie potrzebujemy i nie chcemy za nie otrzymać żadnych pieniędzy, możemy nasze ogłoszenie zamieścić na na stronie, na której wszyscy pozbywają się swoich rzeczy, na przykład z powodu przeprowadzki.

Niestety, bardzo często zdarza się, że rzeczy, które chcemy oddać za darmo, dłużej czekają na odbiorców niż rzeczy, za które ktoś ma nam zapłacić. Przedmioty te najczęściej kwalifikują się do odbioru osobistego, wysłanie ich kurierem byłoby zbyt kosztowne, dlatego użytkownicy portalu zwykle wyszukują tam ofert tylko ze swojej okolicy. Starajmy się zaznaczać, że chodzi o Olsztyn ogłoszenia tego rodzaju będą się wtedy wyświetlać wyłącznie ludziom zainteresowanym samodzielnym odebraniem rzeczy z tego rejonu.

Jeśli chodzi o ogłoszenia o pracę, sprawa ma się trochę inaczej.

Nie czekaj i przeczytaj umieszczone tu uwagi na nasz temat (http://reset2.pl/oprogramowanie-dla-firm-uslugowych). To na pewno są bardzo ciekawe informacje – po prostu kliknij ten link.

Bardzo często ogłoszenia te szybko stają się nieaktualne, dlatego dobrze jest reagować na nie szybko, szczególnie na te zamieszczane na powszechnie znanych portalach stanowiących platformę łączącą pracodawców z potencjalnymi podwładnymi. Podobnie jest z ogłoszeniami dotyczącymi wynajmu mieszkań. Szczególnie w miastach studenckich ogłoszenia pokazują się bardzo często i równie często w tym samym dniu są już nieaktualne, ponieważ dobra lokalizacja i korzystne warunki finansowe pomogły znaleźć chętną osobę dosłownie w kilka godzin.

Comments are closed.