Press "Enter" to skip to content

Urządzanie blokowych łazienek

Mała przestrzeń, jaką mamy w blokowej łazience, wcale nie musi zniszczyć naszych planów wiążących się z urządzaniem tego pomieszczenia. Pomysłów może być tak dużo, jak ludzi, lecz wskazane jest zapoznanie się ze stylizacjami dostępnymi w sieci. To właśnie one mogą być źródłem inspiracji, w przypadku jak urządzanie łazienki w bloku.

elegancka łazienka

Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od tego, jak dużo przestrzeni posiadamy oraz ile wynosi nasz budżet postawimy na odmienne zestawienie. Szczególnie ważne jest to, aby taka łazienka ( umywalka nablatowa z odpływem liniowym ) była funkcjonalna i by nie zabrakło żadnego podstawowego sprzętu. Najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie eleganckiego i dyskretnego prysznica w rogu. Pralka nie musi znajdować się w łazience, jeżeli dysponujemy innymi pomieszczeniami w mieszkaniu. Efekt takiego remontu może robić duże wrażenie! Świetnie przemyślany projekt wyposażenia łazienki w bloku – łazienki w bloku dla wielu stanowią stale temat tabu? Projektanci wnętrz oraz producenci mebli w sposób stopniowy uświadamiają nam jak złe jest negatywne myślenie o niewielkim metrażu w tym jakże istotnym pomieszczeniu. Umieszczane w sieci wizualizacje niedużych łazienek pokazują, że przede wszystkim istotne jest duże lustro (zobacz kinkiet łazienkowy czarny) oraz dobrze dobrane oświetlenie. Wiele osób preferuje wówczas jasną, lecz jednocześnie utrzymają w chłodnych odcieniach kolorystykę, natomiast do tego gładkie fugi w podobnych odcieniach.

Świetne rozwiązanie stanowią do niedawna niedoceniane schowki i pudełka, jakie można zamontować w dowolnym miejscu. Porady ekspertów od projektowania łazienek, które znajdziemy w sieci, mogą się okazać dla nas bardzo pomocne. Różnego rodzaju dodatki, które uproszczą nam nawet samodzielny remont, można nabyć w wyjątkowo korzystnych zestawach. Propozycji przybywa wprost proporcjonalnie do zainteresowania konsumentów na rynku, a ono nie maleje. Profesjonalnie dopracowane rozwiązania przeznaczone do łazienek w blokach, które nie są zaliczane do największych, to hit na rynku.

Comments are closed.