Press "Enter" to skip to content

Marzy ci się barek domowy? Nic prostszego! Z poniższym tekstem utworzenie idealnego barku z alkoholem stanie się dziecinnie proste!

Posiadacze dużej ilości różnych trunków powinni sobie stworzyć jakieś ciekawa miejsce na ich chowanie. Przestrzeń, w którym ustawimy barek nie powinno być bardzo oświetlone.

Musimy pomyśleć także jak dużo miejsca mamy możliwość na barek domowy przeznaczyć. Zależnie od tego można rozpocząć kupowanie.

alkohol

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Są w tej kwestii dwie możliwości. Albo przeznaczymy małą powierzchnię i dzięki temu przemyślimy np. na zakup małego barku na alkohol, który będzie miał maleńkie kółeczka, dzięki czemu będzie mobilny. Kolejna możliwość to zakup meblościanki, która będzie posiadać w sobie jedną półkę, którą przeznaczymy na alkohole. Tym sposobem należy pomyśleć o tym, by był odpowiednio zaciemniony. Jeśli dysponujemy dużą powierzchnią, jest możliwość poszaleć i zrobić sobie w jednym z rogów barek profesjonalny na kształt takich, jak są w niejednym barze – zobacz pomysły na barek z alkoholem.

Odnajdywanie pomysłów na nasz barek można zacząć w sieci. Wynalazłam tam bardzo ciekawy, oryginalny barek stylizowany na… wiolonczelę! Wysłałam link przyjaciółce, która jest fanką muzyki poważnej i ma mieszkanko pełne instrumentów. Optymalnie się prezentuje przy fortepianie fortepianu.

Jeżeli ta kwestia Cię interesuje, to kliknij tu, gdyż bardzo zbliżone treści zawiera właśnie ten tekst (www.urbanski.pl/mieszkania-dla-mlodych). On też jest wartościowy.

Najbardziej oryginalne pomysły znalazłam na interesującym blogu.

Najbardziej specyficzną opcją, którą ujrzałam była niewielka drewniana skrzyneczka, w środku której postawiono butelki i lampki na wino. Możemy również zainwestować w kilka półek na butelki, które przybijamy do ściany, najlepiej w miejscu osłoniętym od światła. Następnie zalecamy poustawiać na niej butelki (zobacz również propozycje na na blogu Możemy zrobić to w klimacie artystycznym – na przemian wysoka i niska, a możemy postawić na dowolność i misz-masz. Wszystko w zależności od tego, co chcemy osiągnąć.

Comments are closed.