Press "Enter" to skip to content

Przedmioty do pomieszczenia w stylu rodem ze Skandynawii

Jeżeli potrzebujesz konceptu na aranżację wielkich, otwartych pomieszczeń w mieszkaniu to koniecznie pomyśl o tym, by zrobić wnętrza w stylu skandynawskim. W ten sposób zyskasz wrażenie, że pomieszczenie jest większe, a także piękne i przejrzyste wnętrze.

Papierowe dekoracje ślubne i weselne

Autor: Bogna Trętko
Źródło: abcslubu.pl

Białe mieszkanie w skandynawskim stylu jest modne od niedawna również w naszym kraju.Niesamowicie prezentuje się szczególnie w momencie, jeśli biel złączymy jedynie z niewielkimi rzeczami w odcieniach grafitu. Fatem jest, że nie każdy powinien sobie dać przyzwolenie na takie kolorystyczne połączenie, bo na bieli widać każdą, nawet najmniejszą plamkę, nie pisząc o kurzu.

Jak uważasz? Czy opisywany wątek jest ciekawy? Jeśli tak, to odnośnie do publikowanego problemu poznaj szczegóły (http://www.dekoracyjneskory.pl/) tu.

Dlatego proponuję taką opcje szczególnie parom, które mają już odchowane dzieci, albo mieszkają same.

Klimat takiego pomieszczenia tworzą głównie delikatne, woalowe białe firanki oraz najprzeróżniejsze gadżety, które możemy do mieszkania wstawić. Sama bardzo kocham wszelkiej postaci rzeźby oraz ciekawe, eleganckie półmiski, albo misy z jasnego drewna. W skandynawskiej przestrzeni doskonale prezentują się wszelkiego rodzaju dodatki ze szkła – wystarczy to zwyczajny wazon na kwiaty, albo zupełnie ciekawa rzeźba ze szkła. Interesująco i ciekawie wyglądać będzie także wzorzysta poducha na tle jasnej kanapy. Można także zrobić na pojedynczy duży mebel w innym odcieniu kolorystycznym – obiecuję, że będzie cudownie wyglądał.

Modne dodatki na jesień

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

Bardzo dużo inspiracji na drobiazgi i gadżety, które pasują do mieszkania w stylu skandynawskim przeczytałam na stronie . Stwierdziłam nawet, że niejeden pomysł wykorzystam podczas urządzania własnego domu.

Comments are closed.