Press "Enter" to skip to content

Rolety w oknach – co posiadają w swojej ofercie producenci?

Pragnąc ochronić wnętrze swojego mieszkania przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów lub przechodniów, zamieszczamy w oknach zasłony, montujemy w nich żaluzje lub rolety. Stosunkowo niedawno w sklepach pojawiły się fotorolety. To świetne alternatywa dla tradycyjnych żaluzji i rolet. Doskonałą ozdobą każdego pomieszczenia mogą stać się rolety drukowane. Rolety drukowane są nowatorskim rodzajem rolet , które wykonane są z materiału. Obraz, który może zostać nadrukowany na rolecie zasłoni mało atrakcyjny widok za naszym oknem, ale też osłoni wnętrze przed ciekawskim wzrokiem przechodniów czy sąsiadów.

rolety okienne

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy zajmujące się ich produkowaniem mogą na zamówionej rolecie umieścić wybrane zdjęcie (http://kodak.wroclaw.pl/). Swoim klientom proponują one zaskakująco duży wybór fotografii. Nic nie przeszkadza również temu, aby firma zrobiła roletę na której znajduje się wybrane przez nas zdjęcie z naszej własnej kolekcji. Możemy więc zdecydować się na kupno rolety drukowanej, na której umieszczone zostanie zdjęcie naszego ukochanego psa, miejsca, w którym najczęściej spędzamy wakacje czy osoby najbliższej naszemu sercu.

Rolety drukowane mogą być montowane na przeróżnych rodzajach okien – sprawdź na Fivaro. Nadają się także do okien, które zbudowane są z kilku części, a więc do okien dwu- lub trzyskrzydłowych. Można je zamontować także w oknach balkonowych. Ten interesujący rodzaj rolet robi się z tkanin, które przepuszczają światło, ale również z materiałów gwarantujących bardzo dobre zaciemnienie. Gama kolorystyczna rolet tego rodzaju jest niezwykle szeroka. Możliwość wyprodukowania rolet z dowolnie wybranym zdjęciem sprawia, że mogą one wzbogacać każde pomieszczenie.

To zagadnienie jest dla Ciebie interesujące? Kliknij odnośnik do www (https://www.takaposciel.pl/posciel-pilkarska), a przeczytasz dane na omawiany wątek, który z pewnością Cię zainteresują.

Sprawdzą się w salonie, pokoju dzieci, w sypialni. Jak inne rodzaje rolet, także te drukowane mogą być montowane bezpośrednio na skrzydle okiennym.

Mogą zostać umieszczone również na ścianie. Firmy zajmujące się ich wytwarzaniem oferują klientom możliwość wykonania rolet perfekcyjnie dostosowanych do wymiaru okien. Firmy zajmujące się ich wykonywaniem bardzo szybko znajdziemy, wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „rolety drukowane”. Znalezienie rozsądnej oferty zajmie tylko kilka minut. Znacznie dłużej będziemy wybierać zdjęcie, które chcemy nadrukować na rolecie. To naprawdę rewelacyjny sposób na inny niż zazwyczaj wystrój okna.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*