Press "Enter" to skip to content

Na co trzeba zwracać uwagę, jeśli chcemy zaopatrzyć się w mieszkanie z rynku pierwotnego?

Planujesz zmianę miejsca zamieszkania? Na poważnie bierzesz pod uwagę kupno nowego lokalu mieszkalnego od dewelopera?. Przekonaj się, o czym wypada pamiętać.

Z pewnością oglądasz bardzo dużo ofert,

budowa nowego mieszkania od dewelopera

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

ogłoszeń. W dzisiejszych czasach najlepszym źródłem w tej materii jest Internet. Powinno się wpisywać w wyszukiwarkę internetową takie sformułowania jak „mieszkania deweloperskie Białystok”, „mieszkania Brochów”, „mieszkania do kupienia Wrocław” (więcej – mieszkania (szczegóły tu: https://www.archicom.pl/apartamenty-na-sprzedaz/) wrocław rynek pierwotny).

Czy uważasz, że w sieci jest za mało godnych zarekomendowania materiałów? Jeżeli masz zamiar znaleźć rzeczywiście użyteczny portal, to zalecam ten serwis (http://www.prymat.net/oferta/rusztowania/rusztowania-modulowe/).

Jeśli stawiamy na nieruchomości z rynku pierwotnego, musimy pamiętać, że kupno zawsze stanowi pewne ryzyko. Wypada więc się zabezpieczyć. Jeśli w wyniku dokładnych poszukiwań, z wykorzystaniem wyrażeń jak na przykład „mieszkania Brochów”, „mieszkania z rynku pierwotnego Gdańsk”, „mieszkania do kupienia Wrocław”, wśród różnorodnych propozycji znaleźliśmy ogłoszenie, które spełnia nasze oczekiwania i wymagania, bezwzględnie wypada upewnić się, czy wybrana lokalizacja jest przystępna. Warto zobaczyć: . Chodzi o takie kwestie jak bliskość sklepu, siłowni, szkoły czy przychodni to, czy niedaleko jest sklep, siłownia, szkoła czy przychodnia zdrowia. Kolejnym krokiem jest rozmowa i podpisanie umowy z deweloperem. Dewelopera warto dokładnie prześwietlić. Przede wszystkim upewnijmy się jak wyglądały jego poprzednie inwestycje.

Co więcej możemy zaznajomić się z

nowe mieszkanie

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com

opiniami w Internecie, porozmawiajmy ze znajomymi, przyjaciółmi – a może ktoś coś wie. Jeśli zamierzamy wejść we współpracę z firmą notowaną na giełdzie, powinniśmy sprawdzić koniecznie jej historię. Umowa z deweloperem powinna być jak najbardziej szczegółowa. Wszystko, co obiecuje deweloper musi zostać zawarte. Warto mieć na uwadze, że im więcej do umowy załączonych jest dokumentów w postaci planów i szkiców, tym lepiej. Istotne są nawet takie detale jak dokładny metraż pomieszczeń czy przebieg instalacji elektrycznej. W czasie wykończeń możemy na podstawie dokumentów weryfikować, czy wszystko się zgadza. Forma umowy przedwstępnej jest ustanowiona przez przepisy prawne – musimy udać się do notariusza. Pamiętajmy, że ważne są też kary umowne. Jeśli deweloper z czymś się spóźni, nie dotrzyma zapewnień, zostanie ukarany.

Comments are closed.