Press "Enter" to skip to content

Buty letnie, czyli jakie obuwie powinien wybierać facet, gdy jest upał

Panie kochają modę, więc chętnie śledzą nowe trendy i wiedzą czy dzisiaj modne są saszki, botki lub może wysokie kozaki. Jednak również dla panów najnowsze informacje z wybiegów są coraz bardziej interesujące. Mężczyźni chcieliby nie tylko czuć się wygodnie, ale także odpowiednio wyglądać, aby kobiety ich serca czuły dumę krocząc u ich boku. A jednym z podstawowych elementów ubioru wszystkich przedstawicieli płci męskiej jest obuwie.

trampki męskie

Źródło: pixabay.com

Czy jesteś świadomy, jakie buty można wkładać, gdy na dworze robi się ciepło? Bez wątpienia są to sandały, niestety również dzisiaj wielu mężczyzn nosi je ubierając do nich skarpety. Wygląda to bardzo śmiesznie i z pewnością nie pasuje do całości, dlatego wystrzegajmy się niniejszego błędu i powiedzmy mężczyznom w naszej rodzinie, że daje to komiczny rezultat. Sandały są przewiewne i pasują do letnich kreacji, zarówno do miasta, jak też poza nim, gdy jedziemy na wycieczkę. Jednakże do lasu bez wątpienia ubierajmy adidasy, których bogaty wybór w sklepach pozwoli nam zakupić także lżejsze obuwie sportowe, stworzone specjalnie na ciepłe miesiące. Poza sandałami i adidasami niebywale popularne są mokasyny, o wiele bardziej gustowne, a jednocześnie pasujące do luźnego ubioru.sprawdź stronę jonizator wody aquator silver jonizator wody aquator silverNosi się je bez skarpet, a dzięki mnogości kolorów, w których występują, na pewno dobierzemy odpowiednie mokasyny do ubrań, jakie wiszą w naszej szafie. Jeżeli poszukujemy czegoś lekkiego na spacer popołudniową porą, można też zdecydować się na trampki męskie –

mokasyny męskie

Źródło: pixabay.com

Warto do nich nałożyć specjalne wkładki zapachowe, ponieważ w trampkach momentalnie może wytwarzać się nieprzyjemny zapach, jakiego lepiej jest w łatwy sposób uniknąć. Trampki są wygodne oraz także pasują do każdego stroju na lato. Zbyt ciepłe buty w okresie letnim mogą powodować uczucie dyskomfortu, toteż tak istotne są właściwe buty na każdą pogodę. Ponadto za każdym razem dobrze posiadać kilka typów butów, aby móc dopasować je do danej stylizacji. Mokasyny komicznie prezentowałyby się do letnich spodenek plażowych tak jak saszki (przykładowe znajdziesz tutaj: saszki), śmiesznie wyglądałyby w połączeniu z elegancką sukienką. Jednak z koszulą oraz spodniami bawełnianymi z domieszką lnu będą świetnym ubiorem na kolację na wieczór tak jak szpilki i mała czarna.

Comments are closed.