Press "Enter" to skip to content

Parę słów historii na temat jednego z liderów segmentu automatyki przemysłowej, czyli niemieckiego koncernu Turck.

Nowoczesny przemysł bardzo dynamicznie się rozwijał w ostatnich kilku dekadach, wiele firm jakie startowały w połowie ubiegłego wieku dzisiaj mają bardzo mocną rynkową pozycję. Rzecz jasna wszystkim się nie udało, bo równie dużo jeśli nie jeszcze więcej biznesów przez ten czas upadło, niestety błędy w zarządzaniu lub niewłaściwe decyzje sprawiały, że następował koniec. Z pewnością do firm, jakim udało się w doskonałej formie przeżyć wszelakie zmiany na rynkach, zaliczyć można Truck Gmbh, jednego ze światowych liderów w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Przemysł

Autor: Qtea
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj firma zatrudnia ponad trzy tysiące pracowników, w tym około dwudziestu w naszym kraju, a także współpracuje z podmiotami w około 60 krajach. Widać więc, że słowo globalizacja jest w przypadku firmy Turck zdecydowanie odpowiednie, a bardzo dobrze będzie o tym świadczyła załoga z wielu narodowości. W przeważającej części składa się ona z najlepszej klasy specjalistów od automatyki, dzięki czemu jej wyroby bez przerwy stoją na bardzo wysokim poziomie.

Maszyna przemysłowa

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Współcześnie oferta firmy Turck to około piętnastu tysięcy towarów z dziedziny zaawansowanej automatyki do sterowania. W pierwszej kolejności będą to najróżniejsze czujniki, magistrale, interfejsy oraz produkty łączności, i właśnie one stanowią podstawę oferty firmy. Lecz coraz więcej będzie też nowoczesnych, kompleksowych systemów sterowania oraz nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie wizualizacji obrazów czy systemów komplementacji. Firma stawia na dwie główne sprawy, czyli doświadczenie pracowników i innowacyjność. Przez to zyskała tak stabilną pozycję w branży, w której działa, i dzięki temu bez przerwy się rozwija. Przejawem tego są coraz nowocześniejsze produkty wprowadzane do oferty, pozwalające na jak najlepsze wykorzystanie możliwości, jakie się ma.

Zaintrygowały Cię wątki stworzone w naszym wpisie? Odczuwasz jednak braki? Więc namawiamy do nowej witryny – naciśnij tu dennice i przeloguj się tam.

Chcąc dostosować się do lokalnych rynków firma ma swoje oddziały na kilku kontynentach. Przez to może dostosowywać swoją ofertę do oczekiwań klientów z danego rejonu świata, które w niektórych sytuacjach bardzo się od siebie różnią.

Comments are closed.