Press "Enter" to skip to content

Każdego typu silosy do zboża

Silosy do kukurydzy to przede wszystkim maszyny, które posiadają różnego rodzaju odsłony oraz mogą występować pod różnorakimi rolami, przedstawiając jednocześnie odmienne właściwości, jak również i wygląd.

silosy lejowe

Autor: Maciej K
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest poznać je, by choćby w przyszłości mieć na ich temat wiedzę. W szczególności ważna jest ona dla przedsiębiorstw zajmujących się rynkiem rolnym.
W szczególności popularne są silosy lejowe, których dno zostało zaprojektowane na kształt stożka (rozwinięcie zagadnienia- odkryj serwis) . To dokładnie od niego pochodzi ich nazwa – podstawa bowiem pozwala na rozładowanie zboża równomiernie na całej powierzchni. Silosy ów odznaczają się przede wszystkim nader solidną konstrukcją, jak również mogą posłużyć przez długi okres bez jakichkolwiek problemów. firmy produkujące silosy konstruują je z najwyższą precyzją i skupieniem, tak, by spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa mając na uwadze osoby obsługujące je, a ich właściciele byli w pełni zadowoleni. Silosy lejowe są bardzo wytrzymałe, a dodatkowo z łatwością można je opróżnić w razie potrzeby. Można wyróżnić silosy do zboża, w których magazynować można ziarno oraz nasiona, jak również silosy paszowe, przeznaczone między innymi do przechowywania zbożowego śruta dla zwierząt.
silosy płaskodenne

Autor: Aqua Mechanical
Źródło: http://www.flickr.com

Rozpoznawalne są też silosy płaskodenne, których przeznaczeniem jest długookresowe magazynowanie zboża, kukurydzy i tym podobne (sprawdź ofertę na stronie). Zbiorniki – w rozróżnieniu od lejowych silosów – posiadają dach w kształcie stożka.

Z łatwością można je zamontować zarówno indywidualnie, jak i wraz z bateriami silosów, tworzących razem bazę magazynową. Ich powierzchnia jest w stanie pomieścić nawet do kilkudziesięciu ton zboża.

Czy odnalazłeś potrzebne informacje na omawiany wątek? Jeśli tak, to bardzo dobrze, ale nie mniej interesujące będą dane na niniejszym serwisie. Wówczas przejdź tutaj (https://lpsp.pl/lekki-woz-gasniczo-logistyczny/).

Odróżniają się także wspaniałym systemem aktywnej wentylacji.

Comments are closed.