Press "Enter" to skip to content

Reklamowanie się w autobusach 6

Każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu. Z tego powodu tak istotne jest, by pomyśleć o tym, gdzie naprawdę warto się reklamować. A wychodzi na to, że niektóre firmy nie korzystają z różnych kanałów, które oferują możliwość do dotarcia do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Na sto procent sensownym miejscem na reklamę są pojazdy komunikacji miejskiej. Owa reklama w autobusie jest idealną opcją, ale trzeba na początku zastanowić się, na jakich dokładnie zasadach można zareklamować się w autobusach czy tramwajach i wtedy możemy na spokojnie zainwestować w reklamę, która będzie we właściwy sposób oddziaływała na ludzi, którzy wybierają autobusy miejskie czy podmiejskie.

reklama w autobusie

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com

Reklamy w komunikacji miejskiej

Prawda jest taka, że reklamy mamy w każdym miejscu, wręcz ciężko się od nich opędzić.

Intrygujący tekst? Zatem na pewno przypadnie Ci do gustu również informacja z witryny (http://www.alwro.com.pl/obrobka-cieplna/), który dla Ciebie przygotowaliśmy. Trzeba w niego kliknąć.

Nawet, gdy wsiadamy do autobusu to i tam widzimy reklamy, ba! często nawet na samym autobusie widać reklamujące się marki. A taka reklama w autobusie dociera do naprawdę szerokiego grona ludzi – zobacz na stronie. W większości są to osoby starsze i uczniowie, ale nie jedynie oni. Jeśli jesteśmy nową marką, to na sto procent chcielibyśmy reklamować się tam gdzie jest dużo osób, a ciężko wyobrazić sobie często mocniej zatłoczone miejsce aniżeli autobus.

Dlatego naprawdę warto brać pod uwagę reklamowanie się w pojazdach komunikacji miejskiej. Na sto procent znajdą się tacy ludzie, którzy powiedzą, że nie chcą już tych reklam wszędzie i że oni sami nie chcieliby być atakowani reklamami ze wszystkich stron, więc sami, będąc właścicielami firm darują sobie reklamę w autobusach. Ale z drugiej strony ile osób cieszy się z tego, że zauważyli

autobus

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

jakąś z reklam we właściwej chwili i załatwili jakąś sprawę, bo przeczytali, że jest obniżka cen, albo uzyskali informację, że w ich okolicy w ogóle jest możliwość załatwienia jakiejś sprawy.

Dlatego mądrzejszym marketingowo zagraniem jest zareklamowanie się gdzie się tylko da, niż wykorzystywanie jednego rodzaju reklamy. Musimy też pamiętać, że w autobusie czasem ludzie są przez długi czas i potem podświadomie kierują kroki do miejsca, które zdaje im się znajome, a tak naprawdę kojarzą logo z reklamy w autobusie – Dailymotion.

Comments are closed.