Press "Enter" to skip to content

Każdy marzy o tym, aby posiadać własne cztery kąty, czyli rynek wtórny , a może pierwotny?

Współcześnie coraz więcej młodych ludzi decyduje się na kupno własnego M. Mieszkanie kątem u rodziców bądź teściów jawi im się jako nie do zaakceptowania. Natomiast wieloletnie wynajmowanie mieszkania to z kolei zbędne wydawanie pieniędzy – przez cały rok można stracić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Zakup własnego M wydaje się być więc pomysłem perfekcyjnym. Wpada do głowy jednak pytanie, czy lepszym rozwiązaniem są mieszkania deweloperskie lub te z rynku o charakterze wtórnym.

mieszkanie

Źródło: www.morguefile.com
Mieszkania deweloperskie, albo nowe mieszkania, to wyjście kosztujące o wiele więcej niż kupno z rynku o charakterze wtórnym. Niezależnie od tego właśnie na nie decyduje się coraz więcej młodych ludzi, którzy chcą posiadać własne M – . Decydując się na nowe mieszkania, kupuje się mieszkanie w stanie surowym. W konsekwencji można je urządzić dokładnie tak, jak się pragnie. Jednocześnie unika się wszystkich prac związanych z pozbyciem się śladów po starych właścicielach. Nie trzeba więc rozbijać starej glazury czy zeskrobywać ze ścian brzydkiego koloru, licząc się z tym, że i tak będzie przebijał przez ten, który dopiero zostanie położony.sprawdź sam spoiwa stabilizacyjne spoiwa stabilizacyjne

W efekcie wykończenie zgodnie z własnymi preferencjami wykonalne jest w krótszym czasie. Nowe mieszkania, które powstają teraz, to nowatorskie budownictwo, które obejmuje nie tylko same mieszkania, ale również zadaszone miejsca parkingowe oraz miejsce zabaw dla dzieci (artykuły związane z zakupem mieszkania). Jest to więc bardzo dobre wyjście dla tych wszystkich, którzy posiadają własny samochód lub dzieci w wieku przedszkolnym. Mieszkania z rynkuMieszkania (Mieszkania w Krakowie) są wprawdzie o wiele tańsze, ale nieraz ich stan techniczny pozostawia wiele do życzenia.

mieszkanie

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Wymagają nieraz generalnego remontu, który pochłania także wielkie środki finansowe. Jednocześnie wcale nie pozwalają na szybsze wprowadzenie się. Chyba że komuś nie przeszkadza to, że w mieszkaniu ma miejsce właśnie całościowy remont. Do tego doliczyć należy fakt, że przeważająca część mieszkań z rynku wtórnego to mieszkania znajdujące się w starym budownictwie. Bloki są w zdecydowanej większości przypadków nieocieplone, klatki schodowe zdemolowane, nie ma zadaszonego miejsca na auto, a teren zabaw dla pociech to na ogół tylko dalekie wspomnienie. Mieszkania deweloperskie są więc zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, które koniec końców pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale również dużą ilość pieniędzy.

Comments are closed.