Press "Enter" to skip to content

Sypialnia piękna oraz użytkowa, czyli jak w prosty sposób zamienić swoją sypialnię w elegancki pokój wypoczynku

Zastanawiasz się jak w prosty sposób zmienić charakter swojej sypialni i sprawdzić, że będzie ona jeszcze bardziej wygodna? Oto prosty sposób na piękno z walorami użytkowymi.

lampa

Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com
Łóżko to bez wątpienia najważniejszy element wyposażenia sypialni, dlatego warto warto je zaaranżować, aby było jeszcze bardziej komfortowe i mogło służyć nie tylko do spania. Łóżko z wygodnym wezgłowiem doceni każdy, kto lubi po ciężkim dniu usiąść na łóżku z dobrą książką czy gazetą, lub chciałby w wygodnej pozycji oglądać telewizję. Najpopularniejsze obecnie są wezgłowia tapicerowane.

Opublikowane w tym miejscu artykuły są dla Ciebie zbyt zdawkowe? Jeśli tak, to wejdź na stronę karnisze elektryczne, na której zgłębisz zbliżone zagadnienia.

Odpowiednie dobrane obicie nada wyjątkowego stylu całej sypialni. Producenci proponują bardzo duży wybór modeli, w tym cieszące się największą popularnością wezgłowia http://wezglowia.pl/ pikowane. Takie wezgłowia są miękkie i wyglądają szykownie.

vintage

Autor: e d
Źródło: http://www.flickr.com
Innym doskonałym sposobem na dodanie sypialni oryginalnego uroku jest ławeczka w stylu Chesterfield. To ekskluzywna ławeczka-pufa, która cechuje się oryginalną stylistyką i funkcjonalnością, doceniana jest przez osoby poszukujące luksusu i wygody (wejdź na ). Ławeczki Chesterfield znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniach stworzonych w klimacie Vintage, Shabby Chic, ArtDeco.

Zgodnie z założeniami w stylu Chesterfield ławeczka musi posiadać głębokie pikowanie z dobrej jakości materiału i charakterystycznie wygięte nogi, zazwyczaj ciemniejsze od tkaniny. Taką ławeczkę można w sypialni użyć na kilka sposobów. Będzie znakomicie prezentowała się dosunięta do łóżka bądź ściany. Dobrze sprawdzi się również jako ławeczka przy toaletce.

Comments are closed.