Press "Enter" to skip to content

Subtelne farby do twojego salonu

Jeśli chcesz mieć jasne wnętrze pełne słońca koniecznie zdecyduj się na ściany w odcieniu écru. Kremowy, czy jeśli kto woli, śmietankowy kolor ścian rozjaśni wnętrze, dodatkowo sprawiając, że będzie przytulniejsze.

kolory we wnętrzu

Autor: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z największych atutów kremowych ścian jest spora uniwersalność i ponadczasowość tego koloru. Gwarantuje to, że nie jest on jedynie chwilową modą, jego popularność trwa już dość długo.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Więc namawiamy Cię – wejdź na kolejną witrynę i dokonaj oceny (https://radochygospochy.pl/akcesoria-kuchenne/sztucce) naszych opisów. W przypadku jakiś zastrzeżeń – pytaj!

Powinniśmy dobrać do niego podłogę, jej kolor i przedmioty w niemal każdym odcieniu. Bo wszystkie będą świetnie wyglądać! Przede wszystkim powinniśmy zachować rozsądek, bo jeśli wymyślimy kolorowy miszmasz, wprowadzi on chaos w pokoju. Écru sprawdzi się w praktycznie wszystkich wnętrzach domu: pokoju dziennym, sypialni, łazience, przedpokoju czy pokoju dziecinnym. Zależnie, jaki wybierzemy odcień i bibeloty, albo meble stworzy on albo miłą przestrzeń, albo zimną.
Szukając idealnego dla nas koloru kremowego, który akurat zagości w pomieszczeniu powinniśmy spojrzeć na to, jakie elementy mebli mamy w planie postawić do pokoju oraz w jakim klimacie mamy marzenie je wyposażyć . Ciemniejszy odcień, taki bardziej wpadający w żółty da efekt, że pomieszczenie będzie bardzo jasne i miłe, a gdy dodamy do ścian barwne dodatki, sprawimy, że będzie w nim cały czas wiosna.

W poszukiwaniu pomysłów do aranżacji kuchni bądź sypialni polecamy wejść na stronę na której blogerka przedstawia sporo słodkich, kremowych aranżacji. Jej kojarzy się écru przede wszystkim ze słodyczami – lodami waniliowymi, budyniem, kremem w ciastkach… Przez to jest ryzyko zwiększonego apetytu na łakocie  . Oj, tam!, Ale co tam, jest ryzyko… jest zabawa!

Comments are closed.