Press "Enter" to skip to content

Dbaj o bezpieczeństwo w twojej firmie

Bazą wyjściową każdego poważanego zakładu pracy jest dbałość o bezkolizyjną pracę jak również odpowiedni wybór akcesoriów zapewniających wygodę pracownikom.

Wyjątkowo istotne jest to podczas działalności uprzemysłowionej, gdzie sporo się dzieje a także gdzie każdego dnia mamy styczność z niebezpiecznymi, masywnymi przeładunkami a także sporymi maszynami.
lustra magazynowe

Autor: torbakhopper
Źródło: http://www.flickr.com
W halach magazynowych bazą wygody działań i bezpieczeństwa są wszelkiego rodzaju lustra (zobacz lampa łazienkowa nad lustro) magazynowe. Właśnie dzięki nim istnieje możliwość by przyglądać się wszystkiemu, co wydarza się na odległym końcu hali magazynowej. Tylko wówczas możemy liczyć na bezpieczne poruszanie się dużych maszyn przemysłowych. Lustramagazynowe są na tyle przydatne, iż wytwórcy przygotowali szeroką ich gamę, aby każdy z przedsiębiorców miał możliwość odnaleźć coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Możemy dobrać lustra magazynowe (Linde – używane wózki widłowe) dopasowane do miejsca pracy. Są one wytwarzane z różnych materiałów.
Kolejnym filarem ładu są rampy przeł. Wykorzystuje się je w miejscach wyładowywania dużej ilości ładunku z samochodów. Rampy przeładunkowe gwarantują bezpieczeństwo w trakcie tego typu pracy, ponieważ ich platformy dostosowują się do wielkości skrzyni ładunkowej samochodu. Wysokość ta ulega zmianie w zależności od natężenia obciążenia samochodu. Dobrze dobrane rampy przeładunkowe na pewno przyspieszą wyładunek towarów w magazynie.

Oczywiście wiemy, że jest jeszcze wiele innychułatwień stosowanych w trakcie zadań przemysłowych. Warto wybrać te najważniejsze i zapewnić komfort a także bezpieczeństwo własnym podwładnym.

Comments are closed.